Зимовий підлітковий табір 2019

Церква повинна займатися майбутнім поколінням. Якщо вона не робитиме цього – в неї не буде майбутнього, тому відповідальністю церкви є допомога підліткам знайти себе у церкві, суспільстві та житті.

З 4 по 8 січня у с. Жденієво Закарпатської області проходив зимовий підлітковий табір церкви "Воскресіння".  Тема табору називалася: "Хто такий Ісус?", і розглядалася по курсу підручника "Переживаючи дотик Ісуса". Підлітки роздумували над першими 6-ма розділами Євангелія від Марка, на сторінках якого бачили людей, які приходили до Ісуса, щоб відчути на собі дотик Спасителя. Це були відкинуті суспільством особистості, життєві проблеми яких вважалися безнадійними, проте кожного разу Ісус дивився на них із співчуттям і відповідав на їхні потреби, даючи нам приклад, як ставитися одне до одного та ближніх, які перебувають у відчаї та гріху.

Сподіваємося на те, що Боже Слово, яке діти почули в таборі, буде змінювати їх до кращого, щоб вони самі захотіли шукати Ісуса та відчути Його дотик особисто у своєму житті.

В таборі було багато спілкування, ігор, цікавий квест, катання на лижах, санчатах, не обійшлося і без традиційної гри "таємний друг", яка мотивує дітей робити добрі справи для інших. Це був прекрасний час! По приїзді додому батьки відгукувалися про те, що дитина приїхала захопленою, щасливою, з масою позитивних вражень від поїздки, друзів, атмосфери та сумом від того, що табір так швидко пролетів і закінчився.  

Дякуємо нашому Богові за те, що довірив можливість духовно вкладати в майбутнє покоління!