Як потрібно готуватися до Пасхи?

Наближається одне з найвеличніших свят християнського світу – день святої Пасхи!

Люди звикли, що підготовкою до нього є  готування смачних страв, прибирання осель та строгий піст, і у цьому немає нічого поганого. Погане починається там, де відсутнє розуміння істинного змісту цього свята, зате присутній формалізм: прибирання заради прибирання, готування заради готування тощо…

У Приповістях 4:23 читаємо: "Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя". То з чого насправді повинно починатися приготування до Пасхи? З генерального прибирання нашого серця. Чим воно може бути забруднене? Заздрістю, непокорою, гнівом, непрощенням, лицемірством, ненавистю, дратівливістю, бажанням помсти і т.д. - у кожного цей список свій. І ми його дуже добре знаємо, навіть якщо нам не подобається про це говорити. Але важливо пам’ятати, що від Бога нічого неможливо приховати, Він бачить наше серце наскрізь. То чи можуть для Бога мати значення наші вимиті вікна та приготовані страви, коли у наших серцях Він побачить темінь та бруд? Ні, для Нього важлива щирість і чистота у серцях Його дочок та синів. То давайте не будемо втрачати головного, а пам'ятати, що найважливішою для нас є  чистота перед Нашим Небесним Отцем.

Івана 3:16 "Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне".

Що ж таке Пасха насправді? Пасха – це не крашанки, хліб чи ковбаса. Це - найвищий вияв любові Отця нашого Небесного. Це - перемога Божого Сина над смертю. Пасха – це Сам Христос!