Святкування Трійці 2021

20 червня церква "Воскресіння" святкувала одне з найбільш важливих та радісних християнських свят – свято Трійці, свято сходження на землю Святого Духа, Який до цього дня є нашою підтримкою та утіхою в земному житті. Ісус обіцяв, що не залишить своїх учнів сиротами, і дотримав Своєї обітниці – Святий Дух Утішитель з нами!

(Дії 2:1-4, 1 Петра 2:5, 9) Божий Син зійшов на землю у людській подобі, виконав Свою місію і вознісся на небо. Після Його відходу в день П'ятидесятниці на учнів зійшов Святий Дух, так проявилася Трійця – триєдність Отця, Сина і Святого Духа. Дух Святий і сьогодні працює з нашими серцями, адже Бог хоче, щоб ми були церквою, царственим священством, яке виконує Його волю на землі, переживає за людей і займається ними. Церква - це люди, яких полюбив Господь, які роблять те, що Він їм призначив.

1. (Рим. 12:4-5) Бог поставив нас на різні служіння. Ми ходимо окремо, але в той же час робимо одну Божу справу, яка об'єднує нас в одне тіло. Служіння - це збудування тіла церкви. Ми всі повинні пройти шлях пізнання Божого Сина для повноцінного служіння, щоб служити до кінця, як служив Він.

2. (Дії 1:8) Чим Бог наділив церкву і для чого? Він дав Своїй церкві силу для звершення великих Божих справ. Тому все, що ми маємо, треба направляти на Боже, для церкви.

3. (1 Кор. 1:10) Бог послав Святого духа, щоб ми могли об'єднуватися для служіння. Бачачи гріх, ми повинні зупиняти його.

4. (Дії 6:1-6) Чи готові ми сьогодні говорити в церкві правду, допомагати вирішувати проблеми так, щоб не погіршити ситуацію, а вирішити її?

5. (Дії 7:55-60) Стефан під час своєї проповіді побачив Самого Ісуса. Іудеї побили його камінням насмерть. Євангеліє має ціну, яку потрібно платити, тому і ми не спрощуймо його Євангеліє, платімо ціну.

Церкві не потрібно боятися говорити світові про гріх, смерть, пекло, не боятися бути світлом. Даруйте церкві свою зрілість, істину, що міняє життя, служіння людям. Давайте як церква покажемо славу Божу на землі!