Святкування 15-річчя служіння допомоги залежним людям

"Рятуй узятих на смерть, також тих, хто на страчення хилиться, хіба не підтримаєш їх?" (Прип. 24:11)

"Господь же то Дух, а де Дух Господній, там воля." (2 Коринт. 3:17)

"Не нам, Господи, не нам, але Йменню Своєму дай славу за милість Твою, за правду Твою!" (Псал. 113:9)

Церква Євангельських християн-баптистів "Воскресіння" на протязі багатьох років проводить у нашому рідному місті Рівне активну роботу по звільненню людей від наркотичної, алкогольної, ігрової  та інших видів залежності. Труд на цій ниві має великий успіх та плід.

15 вересня 2018 року громада церкви "Воскресіння" відзначала урочисту подію, присвячену святкуванню 15-річчя існування Центру допомоги залежним людям.  

Свято відбувалося в Міському Палаці Культури "Текстильник". На урочистості були присутні численні гості: місцеві високопосадовці, представники різних церковних громад, працівники інших центрів допомоги залежним не лише з самого міста Рівне, а й області та цілої України. Крім того, кожний запрошений мав прекрасну нагоду покликати на цей захід своїх родичів, близьких, друзів та знайомих. Адже таке велике Свято Життя і Слави Господньої є потужним свідоцтвом для тих, хто ще не пізнав нашого Господа Ісуса Христа.

Це було дійсно прекрасне свято та прекрасне служіння! Під час заходу брали урочисте слово перші особи міста та області, які розуміють та визнають необхідність та значення служіння допомоги залежним. Міський голова Рівного Володимир Хомко, голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко у своїх промовах високо оцінили діяльність церковної громади церкви "Воскресіння" у справі звільнення людей від різноманітних залежностей та запропонували всебічне сприяння цій діяльності з боку керівництва міста. Звучали слова численних привітань та найщиріших побажань, дарували чудові практичні подарунки, виголошували змістовні проповіді, переглядали християнські молодіжні сценки і зворушливі ролики багатьох свідоцтв зміненого життя, лунали прекрасні пісні прославлення та хвали. Від піднесення, яке давало відчуття Божої присутності та слави, просто перехоплювало подих! Це і недивно, бо кожний з присутніх на цій події став живим свідком 15-ти років перемоги над смертю, прокляттям та залежністю!