Свята в церкві

Пасха наша – Христос, за нас у жертву принесений

16 квітня церква Євангельських християн-баптистів "Воскресіння" м. Рівне зібралася на святкове богослужіння на честь найважливішого для кожного християнина свята – Пасхи. Всі присутні однодушно раділи Господньому воскресінню, вітаючи одне одного словами: "Христос воскрес!" В такий день особливо відчувається радість за те, що ми живі, здорові та спасенні, пісні хвали звучать особливо щиро та проникливо, дитячі виступи недільної школи зворушують до глибини, проповіді сягають самих тонких струн серця, а все навкруг проникнуте відчуттям подяки за жертву нашого Спасителя.

Пастор церкви Олег Бешта, бажаючи розкрити перед присутніми істинний зміст цього прекрасного свята, сказав гарне слово про те, що таке Пасха, як її правильно розуміти та святкувати.

Молитва над дітьми

12 лютого батьки дітей, які нещодавно народилися у церкві "Воскресіння", принесли своїх діток до церкви для здійснення молитви. Пастор церкви олег Бешта сказав подружжям деякі слова настанови:

Виховання дітей – це не відповідальність пастора чи недільної школи, бабусь чи дідусів, або однієї тільки мами. Виховання дітей – це відповідальність обох батьків.

(Пс. 126:1-5) Якщо Господь не будує будинок, дарма будується він. Якщо Господь не захищає місто, його дарма охороняють. Без Бога все марно, тому важливо, щоб Він був у наших сім'ях. Далі у псалмі говориться, що плід утроби – це нагорода від Господа. Бог дає дітей для певної мети. Ми повинні її зрозуміти і побачити, не робити з дітей ідолів, а дати їм виконати призначення, задумане для них Богом. Писання говорить також, що сини – це стріли. Стрілу треба підготувати, направити в потрібну сторону і випустити. Як підготувати дітей? Навчити їх розпізнавати гріх, уникати його. Попередьте їх про небезпеку гріха, розкажіть, чим це закінчується. Впливайте на дітей особистим прикладом. Виправляйте їх, карайте, навчайте, трудіться над їхніми серцями. Бог дає дітей не просто так, а щоб вони були здатні на добрі діла.

Різдво Христове

7 січня відбулося урочисте богослужіння на честь одного з найважливіших для кожного християнина свят – Різдва Христового. Пастор церви Олег Бешта виголосив проповідь на тему: Як ми реагуємо на Різдво?

Як ми сьогодні реагуємо на Різдво Христове? Практика показує, що як ми до цього ставимося, як святкуємо цю подію, так і живемо. Давайте разом розглянемо деякі приклади з Біблії про те, як різні люди реагували на народження Христа:

Новий рік - 2017

Новорічну ніч церква "Воскресіння" зустріла, як завжди, майже у повному складі на колінах у молитві. Пастор церкви Олег Бешта висловив присутнім три побажання у новому році про те, щоб наша віра:

1. Дивувала Христа. (Матв. 8:5-13) Ісус здивувався вірі римського сотника, бо не знайшов подібної серед свого народу. Уявіть, невіруюча людина здивувала своєю вірою Христа! Ісус був дуже уважним до людей, бо сказав, що раніше не бачив такої віри, тобто Він добре бачить віру кожної людини. Сотник думав про свого підлеглого. А коли ти останній раз думав про своїх близьких та друзів і говорив їм про Христа щиро і наполегливо? Ісуса можна здивувати своїм хорошим відношенням до людей. Його дивує віра, основана на допомозі, переживанні та вболіванні за ближніх.

День Біблії

30 жовтня у церкві "Воскресіння" відзначалося одне з християнських свят - День Біблії, яке дає нам розуміння цінності Книги Книг у нашому житті. З грецької мови слово "бібліа" перекладається як "збірка книг". Вона поділяється на Старий і Новий заповіти, які складають 66 книг: 39 книг Старого і 27 книг Нового заповіту. Біблія писалась на протязі 1600 років: з 1500 року до Різдва Христового по 1 століття після Різдва. По часу написання це найдовша книга у світі. Вона писалася на протязі 60 поколінь 40 різними авторами, які жили у різні часи, мали різне соціальне положення, освіту і культурні традиції. Біблія писалася у різних місцях, різних емоційних станах і настроях. Вона написана на 3-х мовах та писалася на 3-х континентах. Маса людей загинула за те, щоб донести її до нас. Біблія є найбільш переслідуваною книгою у світі. Щоденний її тираж складає біля 33 000 екземплярів. Вона перекладена на 2300 мов, причому без різночитань, викликаних перекладом.

День подяки

9 жовтня у церкві «Воскресіння» відбулося Свято жнив, коли кожен віруючий може і повинен принести Господу подяку за все, що Він робить для нас. Пустоту душі не можна заповнити нічим, крім Бога, і ніяке багатство не допоможе людині стати щасливою. Ми повинні розуміти, що за всім стоїть Бог, віддавати Йому належне та знаходитися у Його пізнанні. 

(1 Сол. 5:18) Вдячність – це воля Божа про нас у Христі Ісусі. Як нам навчитися бути вдячними Богові завжди?

(Дії 17:24-25) Бог є Творцем всього, у тому числі людини. Все, що в нас є хорошого, це творіння Боже, все погане – наше власне. Сьогодні ми не просто приходимо до церкви і змінюємося на краще, ні, це – Божа робота. Він працює з нами і преображає нас. Самостійно ми на це не здатні. Бог дає нам для життя усе – знання, вміння, таланти, здібності. Дає духовні дари і можливість служити, дає труднощі і випробування для вироблення характеру. Допускає незручності, щоб вчилися цінувати те, що маємо. Допускає конфлікти між людьми і з самими собою, щоб вчилися себе поводити самі, а потім могли навчити інших.

Свято Трійці

19 червня церква "Воскресіння" святкувала Трійцю – одне з найважливіших християнських свят. Було цікаве спілкування із залом та одне з одним, надихаюче прославлення, проповідь Слова Божого.  Для церкви є великою честю брати участь у дорученні Христа іти і вчити всі народи, проповідуючи Євангеліє. Називатися церквою – великий привілей. Важливо знати, що церква без місії не є церквою. Церква перебуває у місії, якщо говорить не від себе, а те, що говорить Бог. Якщо церква не світить, як світло, не солить сіллю, вона зруйнується. Старий Заповіт називає таку церкву блудницею. Якщо ми вибрали бути церквою, то будьмо нею. Ісус посилає церкву у світ, щоб досягати людей, щоб вони знаходили прозріння і спасіння своїм душам.

7 років з Дня народження церкви "Воскресіння"!!!

(Повт. Закону 12:7, Числа 10:10) 8 березня 2009 року було проведене перше богослужіння церкви Євангельських християн-баптистів "Воскресіння". З тих пір пройшло 7 років і сьогодні ми знову зібралися в цьому залі, щоб відсвяткувати цю чудову подію. Свято радості і веселості вдалося на славу, славу Господа нашого Ісуса Христа!!! Чисельна церква, тісно заповнений зал, радісні обличчя, змінені долі людей – все це результат могутньої дії нашого Бога, на який неможливо спокійно дивитися без сліз радості, щастя і гордості за те, що нам випала честь служити такому Великому Богові, долучитися до Його дивовижної роботи!

До нас завітали численні гості з інших церков, серед яких були люди, які своїм життям внесли великий вклад у розвиток нашої церкви. Кожному з них було що сказати присутнім:

Різдвяне богослужіння

7 січня у церкві "Воскресіння" відбулося святкове Різдвяне богослужіння. Церква разом зі своїми родичами, друзями і близькими щиро раділа, святкуючи день народження свого Господа Ісуса Христа. Дітки з недільної школи підготували прекрасну програму з чудовими декораціями, костюмами, віршами та піснями.

Пастор церкви Олег Бешта звернувся до присутніх зі словом про те, з ким перебуває Бог і що робити для того, щоб Бог був з нами.

Новий рік – 2016!

31 грудня о 22.45 церква "Воскресіння" зібралася разом, щоб провести старий і зустріти Новий 2016-й рік. Під час святкового богослужіння присутні згадували події, які відбулися у церкві минулого року, прославляли Бога і дякували Йому за всі пережиті випробування і благословення. Опівночі церква "Воскресіння" зустріла Новий рік на колінах у молитві вдячності і надії, прохаючи Бога бути присутнім у житті кожного і церкви в цілому на протязі нового року.

В 2016-му році молодь церкви вирішила не відставати від старших і організувати новорічну програму самостійно. Для свята був обраний ковбойський стиль одежі. Сестри приготували святкову вечерю і накрили прекрасний стіл. Всі бажаючі мали змогу долучитися до веселих конкурсів та отримати подарунки. 

Сторінки