Сімейні зустрічі

Сімейна зустріч

17 лютого 2020 подружні пари церкви "Воскресіння" мали чудову нагоду зустрітися разом для проведення спільного сімейного вечора. Жінки зробили для своїх чоловіків гарний сюрприз,  самостійно організувавши справжнє свято зі смачним столом, веселими конкурсами, жартами, піснями хвали. Але найголовніше, заради чого зібралися сім’ї, це дослідження Божого Слова у світлі подружнього життя. Цього разу під час зустрічі подружжя церкви "Воскресіння" говорили на тему: "Чоловік як пастор, а жінка і діти як паства". Мова йшла про те, що чоловік повинен нести роль пастора, бути священиком у своєму домі. Коли ж цього не відбувається, він відводить від Бога свою паству: жінку та дітей. Тому кожний чоловік мусить прагнути близьких стосунків з Господом, бути чистим і праведним перед Ним, щоб мати змогу вести до цього свою сім’ю.

 

Сімейний табір 2020

З 7 по 10 січня церква "Воскресіння" проводила сімейний табір у с. Волошки. На протязі 4-х днів цієї зустрічі подружжя розглядали приклади життя 4-х біблійних сімей, аналізували їхні вчинки та наслідки їхніх дій для того, щоб дійти висновку, що варто робити і чого уникати у своєму подружньому житті:

  1. Адам і Єва. Господь дав для життя перших людей Адама і Єви все необхідне, але крім того дав завдання, чим займатися, і повеління, яких дотримуватися. Проте непослух Богові привів їх до гріха, в якому вони почали звинувачувати одне одного та в результаті були вигнані з раю, а згодом їхній син Каїн убив свого брата Авеля.
  2. Йосип і Марія. Це подружжя почало своє спільне  життя у непростих обставинах, але їхній послух і довіра Богові привели їх до благословення, і навіть коли їх життю загрожувала небезпека, вони разом долали труднощі, керуючись Божими повеліннями. Це була благословенна Господом сім'я.

Сімейний табір 2019

2019 рік у церкві "Воскресіння" почався з гарної події: з 7 по 11 січня Бог дав змогу провести сімейний табір. Подружні пари отримали можливість залишити свої справи і мирську суєту та поринути у вивчення Божого Слова по курсу "Переживаючи дотик Ісуса", роздумувати над тим, в якому стані перебувають їхні сім’ї, що і яким чином потрібно змінити, які рішення необхідно прийняти та розпочати втілювати вже сьогодні.

Мета табору: дозволити Божому Слову торкнутися ґрунту людських сердець, зробити його добрим ґрунтом, здатним приносити рясний плід у житті. Біблія показує нам дві сім'ї: Адама з Євою, через яких народився гріх, та Йосипа з Марією, через яких народилося вирішення гріха. На яку з цих сімей схожа ваша сім’я? З якої ви берете приклад? Ось питання, якими задавалися подружжя у таборі. Бог завжди хоче торкнутися людини Своїм Словом, і ті, хто шукає доторку Ісуса, отримують зцілення та укріплення у вірі.

Найкращий час – це час, проведений з сім'єю. На протязі 5-ти днів подружні пари разом вивчали Боже Слово, молилися, роздумували, гуляли та спілкувалися. Все це є прекрасною практикою близьких стосунків у сім’ї, яка дає надію на майбутні плоди праведного сімейного життя.  

Це був прекрасний час спілкування з Христом та дорогими серцю людьми, час молитви за майбутнє наших сімей. Слава Богу за це!

 

 

Сімейний табір

З 7 по 11 січня подружні пари церкви "Воскресіння" їздили до молитовно-оздоровчого центру "Фавор" м.Радомишль у сімейний табір. За час перебування у таборі подружжя вивчали тему: Зверніть своє серце до Бога. Справа в тому, що лукавий завжди хоче спокусити і обманути сім'ю, з цієї причини вивчення згаданої теми завжди залишиться актуальним для християнських родин. Як звертати своє серце до Бога і повертатися, якщо ти спіткнувся, впав, відійшов, вже будучи християнином? В другому розділі Євангелія від Луки є історія, коли Йосип з Марією загубили маленького Ісуса в Єрусалимі, та довго шукали Його, поки не знайшли. А чи втрачав Ісуса у своєму житті ти? Чи помічав, яким стає те життя без Нього? Що робити для того, щоб знайти Його знову? На протязі майже цілого тижня сім'ї мали чудову нагоду отримати відповіді на ці запитання, досліджувати Боже Слово, спілкуватися, молитися, щоб навчитися повертатися і звертати своє серце до Бога, якщо раптом втратили Його в житті.  

 

Сімейна зустріч

14 лютого подружні пари церкви "Воскресіння" мали чудову нагоду зібратися разом для цікавого сімейного спілкування. Подружжя зустрілися за гарно накритими "солодкими" столами, брали участь у веселих конкурсах, слухали настановне слово від пастора церкви Олега Бешти про те, як зберегти у шлюбі любов. 

Ми як християни повинні розуміти, що наш шлюб завжди під загрозою. Чому? Тому що починаючи ще з едемського саду, від Адама і Єви, диявол цілеспрямовано б’є у сім’ю. Шлюб був створений Богом для того, щоб нас благословити, але після гріхопадіння Бог змушений нас дисциплінувати, зціляти, а вже потім благословляти

Сімейна зустріч

27 вересня подружні пари церкви "Воскресіння" зібралися на загальну сімейну зустріч для того, щоб обновитися у тому, якими повинні бути шлюб та сім’я у біблійному розумінні, обговорити питання стосунків міжчоловіком і жінкою. Пастор церкви Олег Бешта приготував для сімей корисне слово напоумлення та настанови про те, як повинна жити християнська сім’я.

Сімейна зустріч

27 жовтня подружні пари церкви "Воскресіння" зібралися на загальну зустріч, щоб обговорити деякі важливі для сімей питання. Як ми змінилися перед Богом? Як наші сім'ї виросли духовно? Чи навчилися ми служити іншим сім'ям? Чи це видно?

Пастор церкви Олег Бешта сказав настановче слово про те, як Бог дивиться на наш шлюб.

(Бут. 2:7-24) Бог створив нас і помістив у сім'ю, сказав, що людині погано бути одній і дав чоловіку жінку, щоб вони разом навчалися благочестю і святості.

Сімейна зустріч


30 вересня у церкві "Воскресіння" відбулась чергова сімейна зустріч. Цього разу на подружні пари чекала "поїздка на Гаваї" з масою конкурсів і смачним частуванням.

Пастор Бешта Олег нагадав подружжям про основну суть цих зустрічей: навчання для сімей, як чоловіку бути головою, а жінці – помічницею, як визнавати і вирішувати сімейні проблеми.

Темою проповіді було: Призначення сім`ї або сенс сімейного життя.

Сімейна зустріч


20 травня у церкві "Воскресіння" відбулася сімейна зустріч під назвою "Сімейна кухня", під час якої подружні пари досхочу повеселились у цікавих конкурсах та попоїли смачненьких десертів, які самі і приготували.

Пастор церкви Олег Бешта звертався до сімей на тему: "Інтимні відносини у шлюбі очима Бога". Він говорив про те, що одним з проявів любові чоловіка до жінки у шлюбі є інтимні відносини. Сьогодні часто буває, що про це бояться відкрито говорити у церкві, а дехто вважає, що говорити про це взагалі гріх. Ми можемо говорити про блуд, а про секс говорити не можемо.

Фото

Сімейна зустріч


11 лютого у церкві "Воскресіння" відбулася сімейна зустріч на тему: Що нам допоможе вдосконалюватися у сім`ї?
Зустріч була організована у спортивному стилі. Сімейні пари,  одягнені у яскравий спортивний одяг, брали участь у численних змаганнях, естафетах та конкурсах. Коли усі трошки потомились від активних спортивних вправ, то перейшли до відпочинку та смачного столу, що був накритий поряд. Головною частиною зустрічі було слухання Слова Божого, яким поділився з сім`ями пастор церкви Олег Бешта:
(Бут. 1:27-31) Кожен з нас одружувався не для того, щоб усе життя прожити у скандалах, погоні за грошима, пустому сімейному християнському житті. Шлюб існує для того, щоб ми удосконалювалися одне через одного і через дітей, яких нам дає Бог. Вдосконалюватися означає уподоблятися Христу і відображати славу Бога. Чоловік не повинен шукати задоволення своїх потреб у жінці, жінка так само не повинна шукати цього у чоловікові. Наші бажання і потреби мають задовольнятися лише Богом у Ісусі Христі. Бог з`єднує двох різних людей для того, щоб вони відобразили Його через своє життя. Нам треба вдосконалюватися кожного години, кожного дня, кожного місяця і року. Як це робити?
 

Сторінки