Сімейні зустрічі

Сімейна зустріч

14 лютого всі подружні пари церкви "Воскресіння" зібралися на святкову сімейну зустріч. Це був як завжди дуже радісний час прославлення Бога, веселих конкурсів, смачного частування та дружнього спілкування. Проте головною частиною вечора для сімей було настановче слово пастора церкви Олега Бешти про інтимні відносини в шлюбі. Це дійсно важлива тема, тому що на сьогоднішній день в церквах багато говориться про проблеми блуду, а про правильні статеві стосунки – ні.  І це в той час, коли інтимні відносини є одним з проявів любові у шлюбі.

(Бут. 1:28) "І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю…"

(Бут. 2:24-25) "Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом. І були вони нагі обоє, Адам та жінка його, і вони не соромились."

Як ми бачимо, Бог створив інтимні відносини з метою насолоди, задоволення та продовження роду. Проте якщо користуватися сексом неправильно – це і буде блуд. Блуд – це крадений секс! Сексуальний гріх є надзвичайно небезпечним для сімей і вимагає серйозної боротьби з ним.

(1 Сол. 4:3-5) "Бо це воля Божа, освячення ваше: щоб ви береглись від розпусти, щоб кожен із вас умів тримати начиння своє в святості й честі, а не в пристрасній похоті, як і погани, що Бога не знають."

В кожного з нас є гріховна природа, але послух Божому Слову допомагає нам зберігати себе.

Сімейний табір 2021

З 11 по 14 січня сімейні пари церкви "Воскресіння" перебували у молитовно-оздоровчому центрі "Фавор"у мальовничому містечку Радомишль. Бог дав унікальну можливість для сімей побути разом, насолодитися спілкуванням одне з одним та з іншими сім'ями, погуляти на чудовій природі зимового соснового лісу та лісового озера, і найголовніше: роздумувати та брати істини з Божого Слова, яке Господь залишив для побудови правильних подружніх відносин між чоловіком та дружиною.    

Кожний день табору був присвячений дослідженню певної теми.

1 день: Служіння в сім`ї. Місія сім`ї на землі.

Книга Буття 1-3 розділи. Для чого Бог створив сім'ю? Чому сім'я отримала поразку? Що робити, щоб не розбити сім`ю? Бог дав нам завдання берегти сім`ю і займатися нею. Для цього Він залишив заповіді і провів межі, на яких ми повинні твердо стояти. Нам необхідно:

1. Приймати одне одного такими, якими ми є, як особистості, фізично, духовно, матеріально.

2. Відліпитися, залишити батьків і жити своєю сім'єю. Допомагати одне одному залишити все, що було до шлюбу, і разом будувати нове.

3. Служити одне одному та удвох для інших.  Бог дав чоловікові помічницю і дивиться на те, як сім`я виконує те, що Він їй довірив. Для служіння нам потрібно поєднатися,  стати одним цілим, мати все спільне (інтимно і матеріально).

Сімейна зустріч

17 лютого 2020 подружні пари церкви "Воскресіння" мали чудову нагоду зустрітися разом для проведення спільного сімейного вечора. Жінки зробили для своїх чоловіків гарний сюрприз,  самостійно організувавши справжнє свято зі смачним столом, веселими конкурсами, жартами, піснями хвали. Але найголовніше, заради чого зібралися сім’ї, це дослідження Божого Слова у світлі подружнього життя. Цього разу під час зустрічі подружжя церкви "Воскресіння" говорили на тему: "Чоловік як пастор, а жінка і діти як паства". Мова йшла про те, що чоловік повинен нести роль пастора, бути священиком у своєму домі. Коли ж цього не відбувається, він відводить від Бога свою паству: жінку та дітей. Тому кожний чоловік мусить прагнути близьких стосунків з Господом, бути чистим і праведним перед Ним, щоб мати змогу вести до цього свою сім’ю.

 

Сімейний табір 2020

З 7 по 10 січня церква "Воскресіння" проводила сімейний табір у с. Волошки. На протязі 4-х днів цієї зустрічі подружжя розглядали приклади життя 4-х біблійних сімей, аналізували їхні вчинки та наслідки їхніх дій для того, щоб дійти висновку, що варто робити і чого уникати у своєму подружньому житті:

  1. Адам і Єва. Господь дав для життя перших людей Адама і Єви все необхідне, але крім того дав завдання, чим займатися, і повеління, яких дотримуватися. Проте непослух Богові привів їх до гріха, в якому вони почали звинувачувати одне одного та в результаті були вигнані з раю, а згодом їхній син Каїн убив свого брата Авеля.
  2. Йосип і Марія. Це подружжя почало своє спільне  життя у непростих обставинах, але їхній послух і довіра Богові привели їх до благословення, і навіть коли їх життю загрожувала небезпека, вони разом долали труднощі, керуючись Божими повеліннями. Це була благословенна Господом сім'я.

Сімейний табір 2019

2019 рік у церкві "Воскресіння" почався з гарної події: з 7 по 11 січня Бог дав змогу провести сімейний табір. Подружні пари отримали можливість залишити свої справи і мирську суєту та поринути у вивчення Божого Слова по курсу "Переживаючи дотик Ісуса", роздумувати над тим, в якому стані перебувають їхні сім’ї, що і яким чином потрібно змінити, які рішення необхідно прийняти та розпочати втілювати вже сьогодні.

Мета табору: дозволити Божому Слову торкнутися ґрунту людських сердець, зробити його добрим ґрунтом, здатним приносити рясний плід у житті. Біблія показує нам дві сім'ї: Адама з Євою, через яких народився гріх, та Йосипа з Марією, через яких народилося вирішення гріха. На яку з цих сімей схожа ваша сім’я? З якої ви берете приклад? Ось питання, якими задавалися подружжя у таборі. Бог завжди хоче торкнутися людини Своїм Словом, і ті, хто шукає доторку Ісуса, отримують зцілення та укріплення у вірі.

Найкращий час – це час, проведений з сім'єю. На протязі 5-ти днів подружні пари разом вивчали Боже Слово, молилися, роздумували, гуляли та спілкувалися. Все це є прекрасною практикою близьких стосунків у сім’ї, яка дає надію на майбутні плоди праведного сімейного життя.  

Це був прекрасний час спілкування з Христом та дорогими серцю людьми, час молитви за майбутнє наших сімей. Слава Богу за це!

 

 

Сімейний табір

З 7 по 11 січня подружні пари церкви "Воскресіння" їздили до молитовно-оздоровчого центру "Фавор" м.Радомишль у сімейний табір. За час перебування у таборі подружжя вивчали тему: Зверніть своє серце до Бога. Справа в тому, що лукавий завжди хоче спокусити і обманути сім'ю, з цієї причини вивчення згаданої теми завжди залишиться актуальним для християнських родин. Як звертати своє серце до Бога і повертатися, якщо ти спіткнувся, впав, відійшов, вже будучи християнином? В другому розділі Євангелія від Луки є історія, коли Йосип з Марією загубили маленького Ісуса в Єрусалимі, та довго шукали Його, поки не знайшли. А чи втрачав Ісуса у своєму житті ти? Чи помічав, яким стає те життя без Нього? Що робити для того, щоб знайти Його знову? На протязі майже цілого тижня сім'ї мали чудову нагоду отримати відповіді на ці запитання, досліджувати Боже Слово, спілкуватися, молитися, щоб навчитися повертатися і звертати своє серце до Бога, якщо раптом втратили Його в житті.  

 

Сімейна зустріч

14 лютого подружні пари церкви "Воскресіння" мали чудову нагоду зібратися разом для цікавого сімейного спілкування. Подружжя зустрілися за гарно накритими "солодкими" столами, брали участь у веселих конкурсах, слухали настановне слово від пастора церкви Олега Бешти про те, як зберегти у шлюбі любов. 

Ми як християни повинні розуміти, що наш шлюб завжди під загрозою. Чому? Тому що починаючи ще з едемського саду, від Адама і Єви, диявол цілеспрямовано б’є у сім’ю. Шлюб був створений Богом для того, щоб нас благословити, але після гріхопадіння Бог змушений нас дисциплінувати, зціляти, а вже потім благословляти

Сімейна зустріч

27 вересня подружні пари церкви "Воскресіння" зібралися на загальну сімейну зустріч для того, щоб обновитися у тому, якими повинні бути шлюб та сім’я у біблійному розумінні, обговорити питання стосунків міжчоловіком і жінкою. Пастор церкви Олег Бешта приготував для сімей корисне слово напоумлення та настанови про те, як повинна жити християнська сім’я.

Сімейна зустріч

27 жовтня подружні пари церкви "Воскресіння" зібралися на загальну зустріч, щоб обговорити деякі важливі для сімей питання. Як ми змінилися перед Богом? Як наші сім'ї виросли духовно? Чи навчилися ми служити іншим сім'ям? Чи це видно?

Пастор церкви Олег Бешта сказав настановче слово про те, як Бог дивиться на наш шлюб.

(Бут. 2:7-24) Бог створив нас і помістив у сім'ю, сказав, що людині погано бути одній і дав чоловіку жінку, щоб вони разом навчалися благочестю і святості.

Сімейна зустріч


30 вересня у церкві "Воскресіння" відбулась чергова сімейна зустріч. Цього разу на подружні пари чекала "поїздка на Гаваї" з масою конкурсів і смачним частуванням.

Пастор Бешта Олег нагадав подружжям про основну суть цих зустрічей: навчання для сімей, як чоловіку бути головою, а жінці – помічницею, як визнавати і вирішувати сімейні проблеми.

Темою проповіді було: Призначення сім`ї або сенс сімейного життя.

Сторінки