Сестринські зустрічі

Сестринська зустріч

17 квітня сестри церкви "Воскресіння" зустрілися разом для того, щоб обговорити важливу для кожної християнки тему про повну довіру нашому Господу. Сестра Юля Бешта запропонувала розглянути 5 уривків з Біблії, які допомагають ширше розкрити цю тему:

Матвія 6:33-34

Матвія 14:27

Івана 16:33

Євреям 13:5-6

1 Івана 4:17-18.

Сестри розділилися на 5 груп для спільного обдумування згаданих місць. При роздумах над ними всі мали задати собі 3 запитання в світлі довіри Богові:

Сестринський табір

З 23 по 27 квітня сестри церкви "Воскресіння" їздили до молитовно-оздоровчого центру "Фавор" м.Радомишль у сестринський табір. Тема табору називалася "Жінка у церкві". Три дні вивчення присвячувалися таким підтемам:

1. Характер жінки у повсякденному житті.

2. Поведінка жінки у церкві.

3. Відповідальність жінки у суспільстві.

Окрім спільного вивчення Писання, дослідження і обговорення цих питань на малих підгрупах, сестри отримали чудову нагоду поспілкуватися, краще пізнати одне одного, погуляти мальовничими стежками, насолодитися прекрасними краєвидами лісового озера. Ввечері усі бажаючі мали змогу відвідати сучасний spa-комплекс з басейном, сауною та джакузі. В цілому це був прекрасний час для роздумів та відпочинку. Хочеться вірити, що ні одна сестра не повернулася додому без певної відповіді та настанови від Бога на її майбутнє життя у Христі.  

Сестринська зустріч

5 грудня сестри церкви "Воскресіння" зібралися разом, щоб поговорити на тему "Серце і вуста". Сестра Юля Бешта приготувала слово про нерозривний зв’язок серця і вуст людини, а також про те, якими вони повинні бути у тих, хто любить Бога і хоче служити Йому.

Сестринське зібрання


5 квітня сестри церкви "Воскресіння" зібралися на чергову сестринську зустріч. Сестра Маша Плахотнік говорила на тему: "Для чого Бог дає нам випробування і як себе поводити в них?"

(Як. 1:2-4) Випробування виробляють у нас стійкість, щоб ми укріпились і не хитались. Стійкість веде нас до зрілості та цілісності, а зрілість полягає у тому, наскільки ми дозволяємо Святому Духу працювати в нас. Святий Дух є у кожної з нас, але наша задача – не применшувати і не пригашати Його. Цілісність – це повнота і завершеність. Бог дає нам випробування для викорінення недоліків, щоб ми ставали зрілими та цілісними, без жодних недоліків. (1 Пет. 1:6-7) Випробування даються також для перевірки справжності нашої віри.

Сестринське зібрання


8 лютого сестри церкви "Воскресіння" зібралися на чергове сестринське спілкування,  основною темою якого було наше відношення одне до одного. Сестра Юля Бешта приготувала для сестер цікаві питання для роздумів:
(Івана 13:34-35) Ми повинні любити одне одного, бо християни – це живий лист Христа. Після того, як ми стали християнами, ми вже не можемо робити те, що нам хочеться. Суть усього, що відбувається в нашому житті  – це любов, проте її часто не хватає. Що нам заважає любити? Цьому і різні причини, найбільш поширеними серед яких є:
  1. Образа (Марка 11:25-26) Якщо в серці є образа на когось, треба насамперед привести до ладу себе самого, а Дух Святий буде працювати з іншою людиною. 
  2. Відсутність спілкування (1Кор. 3:21-23) Нам заважає спілкуватись розділення і звеличування одне перед одним: багаті-бідні, молоді-старі, заміжні-незаміжні…все це відділяє нас одне від одного. Якщо ви бачите, що якимось чином ви відділили себе від інших, виправте це, бо розділена церква – не є церквою. Відсутність відносин призводить до байдужості, тому ви маєте цікавитись іншими людьми. 
  3. Плітки (Пр. 27:5) Плітки заважають нам спілкуватися. Якщо ти обговорюєш з кимось чужу ситуацію і при цьому сам не переживаєш і не молишся за неї, то ти – пліткар, краще взагалі мовчати. 

Сестринське зібрання


26 жовтня сестри церкви "Воскресіння" зібралися для спілкування та роздумів над Словом Божим. Сестра Маша Плахотнік підготувала цікаву тему для обговорення: Чистота у Бозі.
Якої чистоти хоче від нас Бог? (1 Хр. 29:17) Насамперед Бог чекає від нас внутрішньої чистоти і щирості, а допомогти зробити наше серце чистим може лише Він Сам (Пс. 50:10). Якщо ми будемо щиро просити Бога очистити наші серця, визнаватимемо свої помилки, то Він обов’язково допоможе.

Сестринський виїзд


15 червня сестри церкви "Воскресіння" виїжджали на природу в село Козлин, де гарно провели час у спілкуванні, співали пісні прославлення нашого Господа, зібрали багато смачних суниць, а дітки досхочу награлися та відпочили на свіжому повітрі. 
Тема зустрічі на цей раз була: Лице жінки – добрі діла.   
(1 Тим 2:9-10) Чим прикрашають і чим повинні прикрашати себе жінки сьогодні? Писання дає нам чітку відповідь, що істинна краса жінки проявляється не в зовнішніх проявах, модній одежі чи коштовностях, а в її добрих справах і благочесті. 

Сестринське зібрання

8 грудня 2012 року сестри церкви "Воскресіння" вирішили провести зустріч на тему: "Ходіння в дусі через радість". На 16.00 годину багато сестер церкви зібралося у залі для слухання Слова та дружнього спілкування. Сестра Юля Бешта обрала для роздумів уривок з Євангелія від Івана (4:4-30), у якому йде мова про самарянку, жінку, яка була грішницею і усвідомлювала це, яка знаходилась у пошуку Бога, відчуваючи всередині пустоту. Є 3 моменти, які докорінно змінюють життя людини: це покаяння, призвання і служіння. Всі ці моменти відбулися з самарянкою за хвилини її недовгого спілкування з Ісусом Христом. Вона залишила свій водонос і пішла говорити про Христа, багато людей увірували по її слову. Спілкуючись з Ісусом, самарянка дізналася про те, що людина повинна поклонятися Богові на кожному місці і це поклоніння повинно відбуватися в Дусі і істині. Таких прихильників шукає Собі Бог. 

Сестринське зібрання "Жінка з серцем Христа не живе для себе"

11 лютого сестри церкви "Воскресіння" зібралися разом для спілкування та обговорення теми, яку вибрали для розгляду на протязі року: "Жінка з серцем Христа".

Сестра Маша Плахотнік говорила до присутніх гарне слово в світлі основної теми: "Жінка з серцем Христа не живе для себе" (Гал. 2:20) Поглянь уважно на світ за вікном і побачиш, що там править бал сатана: насилля, грабіж, наркоманія, гомосексуалізм, дошлюбні відносини, подружні зради, аборти, популярність комп’ютерних технологій призводить до того, що віртуальний світ починає витісняти реальність…Наш ворог підкидає нам все більше яскравих барв, емоцій, ілюзій та бутафорії, яка потім обертається помийною ямою. Що нам робити?

Сестринське зібрання

26 грудня 2011 року відбулося зібрання для сестер, які раніше були наркозалежними. На спілкування прийшло 20 жінок.

Сестра Юля Бешта підготувала окремі теми для обговорення:  Іс. 9:6 "Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім'я Йому: Дивний, Порадник, Бог сильний, Отець вічності, Князь миру".