Проповіді

Святкування Трійці 2021

20 червня церква "Воскресіння" святкувала одне з найбільш важливих та радісних християнських свят – свято Трійці, свято сходження на землю Святого Духа, Який до цього дня є нашою підтримкою та утіхою в земному житті. Ісус обіцяв, що не залишить своїх учнів сиротами, і дотримав Своєї обітниці – Святий Дух Утішитель з нами!

(Дії 2:1-4, 1 Петра 2:5, 9) Божий Син зійшов на землю у людській подобі, виконав Свою місію і вознісся на небо. Після Його відходу в день П'ятидесятниці на учнів зійшов Святий Дух, так проявилася Трійця – триєдність Отця, Сина і Святого Духа. Дух Святий і сьогодні працює з нашими серцями, адже Бог хоче, щоб ми були церквою, царственим священством, яке виконує Його волю на землі, переживає за людей і займається ними. Церква - це люди, яких полюбив Господь, які роблять те, що Він їм призначив.

День Батька 2021

20 червня в Україні відзначається  День Батька. З цього приводу пастор церкви Олег Бешта зробив звернення до чоловіків зі словами настанови:

Бог сказав  Аврааму, що в свій час від нього піде великий народ. Бог пообіцяв зробити це за умови, що Авраам виконає все, що Господь йому заповідав. Бог дає дітей, і бути справжнім батьком означає вчити дітей Божій істині, щоб вони могли втілювати Божі справи в життя і ходити Його шляхами. Батько повинен сам справедливо ставитися до життя та людей. Завдання для чоловіків - говорити дітям істину, зручно це чи не зручно. Для цього важливо ходити перед лицем Божим самому, тоді діти будуть бачити зразок правильної поведінки, і слова батька матимуть силу.

Нехай Господь благословить батьків бути справжнім прикладом для своїх дітей, підтримкою та допомогою у виборі правильного життєвого шляху з Ісусом Христом!

 

День сім'ї 2021

15 травня Україна відзначала Міжнародний День сім'ї. Тому в неділю пастор церкви "Воскресіння" Олег Бешта сказав до церкви слово на тему: Як бути щасливою сім'єю?

Сьогодні багато сімей у світі ховається за якесь уявне щастя, гадаючи, що гроші, освіта, робота, положення у суспільстві зможуть забезпечити їм щастя у сімейному житті. Дійсно, люди уявляють щасливі сім'ї по-різному. Проте створити міцну сім'ю можна лише у Богові, і справжня щаслива сім'я - це та, з якої можна і хочеться брати приклад.

(Дії 18:1-3, 18-19, 26, 1 Кор. 16:19) Акила і Прискілла - християнська сім'я, яка жила за часів першоапостольської церкви, яка в труднощах та гоніннях продовжувала служити і виконувати Божу волю. Вони познайомилися у Коринфі з апостолом Павлом, і почали разом працювати, бо займалися одним ремеслом, і так само разом почали служити Господу. Пізніше вони поїхали з Павлом до Ефесу, де організували свою домашню церкву.

День матері 2021

Святкування Дня Матері в Україні у 2021 році відбулося 9 травня. Церква "Воскресіння" також не забула про це чудове та ніжне свято. Дітки з недільної школи щиро та зворушливо вітали своїх матусь, а пастор церкви Олег Бешта сказав для присутніх актуальну настановчу проповідь про правильні стосунки між матерями та дітьми.

(Івана 19:25-26) Ісус Христос, навіть будучи розіп'ятим на хресті, думав про Свою мати. Він доручив її Іванові, сказавши, що відтепер це має бути її син. В такі страшні моменти життя, перед лицем смерті Ісус думав про майбутнє матері. Якщо ми так само поважатимемо своїх батьків, Бог буде благословляти нас у житті.

(Прип. 6:20, 10:1, 30:17) Матерів не вибирають, їх дає Бог. Ми повинні любити їх такими, які вони є. Не відкидайте настанов своїх матерів. Слухняні діти радують батьків, тож радуйте, не робіть їм боляче. Не нарікайте на них, не смійтеся, не ображайте. Це стане вашим захистом у житті.

Пасха 2021

2 травня церква "Воскресіння" радісно святкувала Пасху – одне з найвеличніших і найважливіших християнських свят у світі. Пастор церкви Олег Бешта звернувся до присутніх зі словом, яке розкриває глибину змісту цього свята, дає радість з приводу перемоги Божого Сина над смертю.

Згадаємо книгу Виходу ізраїльського народу з єгипетської неволі. Саме та Пасха вважається прообразом Пасхи, яку ми святкуємо зараз. Саме слово "пасха" означає "оминути”. Фараон довго не хотів відпускати Ізраїлю, через що Бог послав на Єгипет десять кар. І останньою з них була смерть усього живого первородного. Господь попередив Мойсея, що та ніч буде особливою. Незадовго до неї кожна ізраїльська сім'я мала взяти агнця і принести його додому. Агнець мав жити деякий час у хаті. Він бігав, грався, його годували, а тоді брали цю тваринку і при всіх батько родини зарізав її. Потім кров` ягняти мастили одвірки, і коли вночі ангел смерті йшов через Єгипет, написано: "обминув ті будинки". Там вжито слово "песах" – пасха. (1 Кор. 5:7) Тому апостол Павло каже, що "Господь Ісус є нашою пасхою", бо місце, де присутня кров Ісуса-Агнця, оминає смерть. Відбувається заміна – наслідки гріха, які ми мали понести, Ісус взяв на Себе. Тому Христос помер не просто за нас, а й замість нас. Пасха – це замісна жертва.

Церкві "Воскресіння" - 12 років

Матвія 16:18 "І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її."

Матвія 28: 18-20 "А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі. Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!"

 

12 років тому, 8 березня 2009 року відбулося перше богослужіння церкви "Воскресіння" м. Рівне. І ось ці 12 років пролетіли, як дванадцять днів! З того часу церква виросла, через неї пройшла велика кількість людей. Багато хто з них пішли робити те, чому були навчені – нести Євангеліє тим, хто цього потребує. Сьогодні церква "Воскресіння" розвивається далі, проповідуючи Боже Слово, звершуючи Христову місію на землі, здійснюючи служіння людям, місту та країні. Слава за це нашому Господу і подяка материнській церкві "Благодать" м. Рівне.

7 березня церква "Воскресіння" святкувала своє 12-річчя, згадуючи шлях, яким її вів Господь всі ці роки. На свято завітали численні друзі та гості з інших церков як нашого міста, так і з інших міст України. В цей день лунало особливо багато пісень прославлення Господа та численних привітань.

Сімейна зустріч

14 лютого всі подружні пари церкви "Воскресіння" зібралися на святкову сімейну зустріч. Це був як завжди дуже радісний час прославлення Бога, веселих конкурсів, смачного частування та дружнього спілкування. Проте головною частиною вечора для сімей було настановче слово пастора церкви Олега Бешти про інтимні відносини в шлюбі. Це дійсно важлива тема, тому що на сьогоднішній день в церквах багато говориться про проблеми блуду, а про правильні статеві стосунки – ні.  І це в той час, коли інтимні відносини є одним з проявів любові у шлюбі.

(Бут. 1:28) "І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю…"

(Бут. 2:24-25) "Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом. І були вони нагі обоє, Адам та жінка його, і вони не соромились."

Як ми бачимо, Бог створив інтимні відносини з метою насолоди, задоволення та продовження роду. Проте якщо користуватися сексом неправильно – це і буде блуд. Блуд – це крадений секс! Сексуальний гріх є надзвичайно небезпечним для сімей і вимагає серйозної боротьби з ним.

(1 Сол. 4:3-5) "Бо це воля Божа, освячення ваше: щоб ви береглись від розпусти, щоб кожен із вас умів тримати начиння своє в святості й честі, а не в пристрасній похоті, як і погани, що Бога не знають."

В кожного з нас є гріховна природа, але послух Божому Слову допомагає нам зберігати себе.

Різдво 2020

25 грудня 2020 церква "Воскресіння" святкувала прекрасне християнське свято – день народження нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. Це був дуже яскравий день: діти з недільної школи влаштували дорослим цілу виставу з гарними піснями та віршами, змістовною сценкою та відеороликом, в яких поділилися своїм розумінням та щирою дитячою радістю від приходу на землю Месії. Не дивно, що в цей день лунало особливо багато пісень слави, радості та хвали, адже нам народився Спаситель: співоча група, молодь церкви, реабілітаційний центр – всі долучилися до прославлення Бога. В кінці святкування всі присутні перейшли до "кафе" церкви "Воскресіння", де наші брати та сестри пригощали всіх гостей справжнім смачним узбецьким пловом та різними солодощами.

Головною ж частиною дійства була частина духовна, коли через проповідь Божого Слова ми мали змогу нагадати собі, Хто саме і для чого народився колись на цій землі та тепер у наших серцях.

(Івана 1:1-5) Слово - початок вічності, де Ісус завжди перебував. Іван говорить нам, що народився Той, Хто був від початку. Христос - первенець усього, Бог, Який був завжди. Його главенство - над усім. Він Творець, Який керує Своїм творінням. Все стоїть на Ньому. Це - головна особистість Всесвіту. Перший з перших, джерело життя, як фізичного, так і духовного. І ось Він народився в хліві, щоб бути доступним кожному з людей. Ісус прийшов зруйнувати справи диявола, бо сама людина звільнитися не може. Життя Христа є світлом для людей. Він прийшов їх простити і навчити жити. Яка відповідальність тих, хто прийняв Христа? Сам Бог первородний хоче бути головним у їхньому житті, це означає, що діти Божі повинні нести Його світло іншим людям.

День Подяки 2020

11 жовтня у церкві "Воскресіння" відбулося дві дуже гарних події: церква святкувала День Подяки нашому Господу Ісусу Христу та День пастора! Це було справжнє свято: з піснями хвали, свідоцтвами, благословіннями, висловленнями вдячності Богові, вітаннями пастора, роздумами над Божим Словом, смачним частуванням узбецьким пловом і спілкуванням!

Пастор церкви Олег Бешта сказав до церкви слово, яке дало присутнім тему для роздумів про вдячність Христу за Його великі діла у нашому житті.

(Луки 17:12-19) Спасителя благало про зцілення десять хворих на проказу. Ісус не зцілив їх тієї ж миті, а послав до священиків, які на той час мали владу у юдейському суспільстві засвідчувати стан здоров'я людини. Христос відправив їх до священнослужителів, як уже здорових.

Церкві «Воскресіння» - 11 років

8 березня 2020 рівненській церкві ЄХБ «Воскресіння» виповнилося 11 років. В цей день вся церква зібралася разом, щоб відзначити цю дату та прославити Господа за можливість виконувати Його місію на землі. Були запрошені численні родичі та знайомі. На протязі святкового зібрання ті, хто в свій час пішли на організацію нової тоді церкви «Воскресіння», згадували про історію її створення та організації, про весь дивовижний шлях, яким їх проводив і досі проводить Господь. За 11 років церква виросла, для Бога було врятовано багато душ, багато людей долучилося до служіння. Брати, які служили у церкві «Воскресіння» від її початку, сказали до громади слова настанови та побажань:

Сторінки