Події церкви

Сімейний табір 2021

З 11 по 14 січня сімейні пари церкви "Воскресіння" перебували у молитовно-оздоровчому центрі "Фавор"у мальовничому містечку Радомишль. Бог дав унікальну можливість для сімей побути разом, насолодитися спілкуванням одне з одним та з іншими сім'ями, погуляти на чудовій природі зимового соснового лісу та лісового озера, і найголовніше: роздумувати та брати істини з Божого Слова, яке Господь залишив для побудови правильних подружніх відносин між чоловіком та дружиною.    

Кожний день табору був присвячений дослідженню певної теми.

1 день: Служіння в сім`ї. Місія сім`ї на землі.

Книга Буття 1-3 розділи. Для чого Бог створив сім'ю? Чому сім'я отримала поразку? Що робити, щоб не розбити сім`ю? Бог дав нам завдання берегти сім`ю і займатися нею. Для цього Він залишив заповіді і провів межі, на яких ми повинні твердо стояти. Нам необхідно:

1. Приймати одне одного такими, якими ми є, як особистості, фізично, духовно, матеріально.

2. Відліпитися, залишити батьків і жити своєю сім'єю. Допомагати одне одному залишити все, що було до шлюбу, і разом будувати нове.

3. Служити одне одному та удвох для інших.  Бог дав чоловікові помічницю і дивиться на те, як сім`я виконує те, що Він їй довірив. Для служіння нам потрібно поєднатися,  стати одним цілим, мати все спільне (інтимно і матеріально).

Новий рік 2021

Новий 2021 рік церква "Воскресіння" зустріла традиційно на колінах у молитві перед Богом. Святкове зібрання розпочалося на годину раніше. Під час нього пастор церкви Олег Бешта у своєму слові підвів підсумки минулого року та сказав слова настанови до присутніх:

Щоб попередній рік не пройшов впусту, його треба проаналізувати. Навіть зараз на це ще є час. Є час сказати: "Господи, прости…" На це треба не більше 3-х секунд. Але потім треба виправитися. Бог, коли творив землю, говорив: добре. Отак можемо сказати і ми, а можемо сказати: можна було краще.

Ісус Христос колись сказав: "Звершилось", бо Він до кінця, в повноті виконав те, що доручив Йому Батько. Апостол Павло так само сказав: добрим подвигом я змагався. Він зробив те, що доручив Бог і мав явний результат. Але для цього потрібно знати, чого саме хоче Господь. Треба знати своє призначення. Бог має для нас глобальні цілі.  

Ми можемо самі робити висновки по своєму життю, а може висновки зробити Бог, як Він це зробив колись царю Валтасару, зваживши його вчинки і знайшовши царя надто легким. Це дійсно страшно, коли Бог оцінює і знаходить чиєсь життя надто легким. Краще вчасно зважувати свої вчинки самому та виправлятися, бо коли ми не виправляємо свої шляхи, їх виправляє Бог.

Давайте разом подумаємо, що ми зробили чи не зробили, чого досягли чи не досягли у цьому році.

Різдво 2020

25 грудня 2020 церква "Воскресіння" святкувала прекрасне християнське свято – день народження нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. Це був дуже яскравий день: діти з недільної школи влаштували дорослим цілу виставу з гарними піснями та віршами, змістовною сценкою та відеороликом, в яких поділилися своїм розумінням та щирою дитячою радістю від приходу на землю Месії. Не дивно, що в цей день лунало особливо багато пісень слави, радості та хвали, адже нам народився Спаситель: співоча група, молодь церкви, реабілітаційний центр – всі долучилися до прославлення Бога. В кінці святкування всі присутні перейшли до "кафе" церкви "Воскресіння", де наші брати та сестри пригощали всіх гостей справжнім смачним узбецьким пловом та різними солодощами.

Головною ж частиною дійства була частина духовна, коли через проповідь Божого Слова ми мали змогу нагадати собі, Хто саме і для чого народився колись на цій землі та тепер у наших серцях.

(Івана 1:1-5) Слово - початок вічності, де Ісус завжди перебував. Іван говорить нам, що народився Той, Хто був від початку. Христос - первенець усього, Бог, Який був завжди. Його главенство - над усім. Він Творець, Який керує Своїм творінням. Все стоїть на Ньому. Це - головна особистість Всесвіту. Перший з перших, джерело життя, як фізичного, так і духовного. І ось Він народився в хліві, щоб бути доступним кожному з людей. Ісус прийшов зруйнувати справи диявола, бо сама людина звільнитися не може. Життя Христа є світлом для людей. Він прийшов їх простити і навчити жити. Яка відповідальність тих, хто прийняв Христа? Сам Бог первородний хоче бути головним у їхньому житті, це означає, що діти Божі повинні нести Його світло іншим людям.

Піст. Що про нього говорить Біблія?

Мабуть, найперше, про що ви подумали, прочитавши слово ПІСТ, це про відмову від їжі. Так склалося історично. Та це не основне у цьому процесі. І справді, Біблія багато говорить про утримання від їжі під час посту, але ціль цього інша. У будь-якій дії християнина метою повинен бути Бог, Його пізнання та наближення до Нього. Усе інше - лише способи, як це зробити. Так само і утримання від їжі. Просто їжа - це те, що нам, людям, життєво необхідне та таке, що може викликати задоволення і певну залежність, тому і відмовитися від неї, хай навіть тимчасово, тяжко та так важливо, бо вимагає зусиль. Але поститися можна не лише їжею, про це говориться в 1 Посланні до Коринтян 7:1-5.

Матвія 6:16-18 Отже, піст - це один із шляхів відсторонити себе від світу та його спокус і сконцентруватися на Бозі. Піст обов’язково обмежений у часі, але це не “дієтичний засіб”, не покарання для тіла, не спосіб заявити про свою духовність чи “вміння” бути християнином. 

Церква “Воскресіння” щоквартально бере піст, щоб перебувати в молитві та наблизитися до Господа. Ви також можете приєднатися з 21 по 24 грудня щодня до загального зібрання на 19-00 та з 7-00 до 8-00 до зустрічі для чоловіків.

 

День Подяки 2020

11 жовтня у церкві "Воскресіння" відбулося дві дуже гарних події: церква святкувала День Подяки нашому Господу Ісусу Христу та День пастора! Це було справжнє свято: з піснями хвали, свідоцтвами, благословіннями, висловленнями вдячності Богові, вітаннями пастора, роздумами над Божим Словом, смачним частуванням узбецьким пловом і спілкуванням!

Пастор церкви Олег Бешта сказав до церкви слово, яке дало присутнім тему для роздумів про вдячність Христу за Його великі діла у нашому житті.

(Луки 17:12-19) Спасителя благало про зцілення десять хворих на проказу. Ісус не зцілив їх тієї ж миті, а послав до священиків, які на той час мали владу у юдейському суспільстві засвідчувати стан здоров'я людини. Христос відправив їх до священнослужителів, як уже здорових.

Церкві «Воскресіння» - 11 років

8 березня 2020 рівненській церкві ЄХБ «Воскресіння» виповнилося 11 років. В цей день вся церква зібралася разом, щоб відзначити цю дату та прославити Господа за можливість виконувати Його місію на землі. Були запрошені численні родичі та знайомі. На протязі святкового зібрання ті, хто в свій час пішли на організацію нової тоді церкви «Воскресіння», згадували про історію її створення та організації, про весь дивовижний шлях, яким їх проводив і досі проводить Господь. За 11 років церква виросла, для Бога було врятовано багато душ, багато людей долучилося до служіння. Брати, які служили у церкві «Воскресіння» від її початку, сказали до громади слова настанови та побажань:

Сімейна зустріч

17 лютого 2020 подружні пари церкви "Воскресіння" мали чудову нагоду зустрітися разом для проведення спільного сімейного вечора. Жінки зробили для своїх чоловіків гарний сюрприз,  самостійно організувавши справжнє свято зі смачним столом, веселими конкурсами, жартами, піснями хвали. Але найголовніше, заради чого зібралися сім’ї, це дослідження Божого Слова у світлі подружнього життя. Цього разу під час зустрічі подружжя церкви "Воскресіння" говорили на тему: "Чоловік як пастор, а жінка і діти як паства". Мова йшла про те, що чоловік повинен нести роль пастора, бути священиком у своєму домі. Коли ж цього не відбувається, він відводить від Бога свою паству: жінку та дітей. Тому кожний чоловік мусить прагнути близьких стосунків з Господом, бути чистим і праведним перед Ним, щоб мати змогу вести до цього свою сім’ю.

 

Зимовий підлітковий табір 2020

На початку лютого церква "Воскресіння" традиційно провела зимовий табір для дітей у мальовничих Карпатах. Цього року підлітки вивчали та досліджували завжди актуальну для кожної людини тему: "Як долати спокуси та гріхи в житті". Щодня для дітей проводилося вивчення підтем, які ширше відкривали зміст розглядуваних питань:

  • 1 день: Освячення – це втеча від спокус і очищення від гріхів. Божа воля на життя людини - це освячення, тому ми повинні жити святим і чистим життям.
  • 2 день: Зберігати себе означає боротися за чистоту в серці, панувати над своїми очима, контролювати мислення, з повагою ставитися до Божих заповідей, які завжди повинні стояти в пріоритеті.
  • 3 день: Боротьба – це здатність визначати брехню і відновлювати істину,  боротися з нечистотою.
  • 4 день: Чистота – це виявлення спокуси, правильна реакція, направлена  на вирішення і виправлення ситуації.
  • 5 день: Перемога – це рівень, коли людина готова до спокуси заздалегідь.

Сімейний табір 2020

З 7 по 10 січня церква "Воскресіння" проводила сімейний табір у с. Волошки. На протязі 4-х днів цієї зустрічі подружжя розглядали приклади життя 4-х біблійних сімей, аналізували їхні вчинки та наслідки їхніх дій для того, щоб дійти висновку, що варто робити і чого уникати у своєму подружньому житті:

  1. Адам і Єва. Господь дав для життя перших людей Адама і Єви все необхідне, але крім того дав завдання, чим займатися, і повеління, яких дотримуватися. Проте непослух Богові привів їх до гріха, в якому вони почали звинувачувати одне одного та в результаті були вигнані з раю, а згодом їхній син Каїн убив свого брата Авеля.
  2. Йосип і Марія. Це подружжя почало своє спільне  життя у непростих обставинах, але їхній послух і довіра Богові привели їх до благословення, і навіть коли їх життю загрожувала небезпека, вони разом долали труднощі, керуючись Божими повеліннями. Це була благословенна Господом сім'я.

Святкування Різдва 2020

7 січня церква "Воскресіння" святкувала одне з найголовніших в історії християнства свят – Різдво Христове.

У день народження Ісуса хочеться навести уривок з нарису про Його життя на землі, який називається "Незрівнянний Христос": "Більше дев'ятнадцяти століть тому жила Людина, народжена проти законів природи. Цей чоловік жив у бідності і був вихований у безвісності. Він мало подорожував і лише один раз перетинав кордон своєї батьківщини – під час втечі до Єгипту ще дитиною.

У Нього не було ні впливу, ні влади, ні багатства. Його родичі були скромними людьми, без кваліфікації та освіти. В дитинстві Він вразив царя, здивував рабинів, в зрілості керував природою, ходив по хвилях, як по бруківці, усмиряв море і воскрешав померлих. Він зціляв цілі натовпи людей без ліків і не брав за це жодної платні.

Сторінки