Події церкви

День Подяки 2020

11 жовтня у церкві "Воскресіння" відбулося дві дуже гарних події: церква святкувала День Подяки нашому Господу Ісусу Христу та День пастора! Це було справжнє свято: з піснями хвали, свідоцтвами, благословіннями, висловленнями вдячності Богові, вітаннями пастора, роздумами над Божим Словом, смачним частуванням узбецьким пловом і спілкуванням!

Пастор церкви Олег Бешта сказав до церкви слово, яке дало присутнім тему для роздумів про вдячність Христу за Його великі діла у нашому житті.

(Луки 17:12-19) Спасителя благало про зцілення десять хворих на проказу. Ісус не зцілив їх тієї ж миті, а послав до священиків, які на той час мали владу у юдейському суспільстві засвідчувати стан здоров'я людини. Христос відправив їх до священнослужителів, як уже здорових.

Церкві «Воскресіння» - 11 років

8 березня 2020 рівненській церкві ЄХБ «Воскресіння» виповнилося 11 років. В цей день вся церква зібралася разом, щоб відзначити цю дату та прославити Господа за можливість виконувати Його місію на землі. Були запрошені численні родичі та знайомі. На протязі святкового зібрання ті, хто в свій час пішли на організацію нової тоді церкви «Воскресіння», згадували про історію її створення та організації, про весь дивовижний шлях, яким їх проводив і досі проводить Господь. За 11 років церква виросла, для Бога було врятовано багато душ, багато людей долучилося до служіння. Брати, які служили у церкві «Воскресіння» від її початку, сказали до громади слова настанови та побажань:

Сімейна зустріч

17 лютого 2020 подружні пари церкви "Воскресіння" мали чудову нагоду зустрітися разом для проведення спільного сімейного вечора. Жінки зробили для своїх чоловіків гарний сюрприз,  самостійно організувавши справжнє свято зі смачним столом, веселими конкурсами, жартами, піснями хвали. Але найголовніше, заради чого зібралися сім’ї, це дослідження Божого Слова у світлі подружнього життя. Цього разу під час зустрічі подружжя церкви "Воскресіння" говорили на тему: "Чоловік як пастор, а жінка і діти як паства". Мова йшла про те, що чоловік повинен нести роль пастора, бути священиком у своєму домі. Коли ж цього не відбувається, він відводить від Бога свою паству: жінку та дітей. Тому кожний чоловік мусить прагнути близьких стосунків з Господом, бути чистим і праведним перед Ним, щоб мати змогу вести до цього свою сім’ю.

 

Зимовий підлітковий табір 2020

На початку лютого церква "Воскресіння" традиційно провела зимовий табір для дітей у мальовничих Карпатах. Цього року підлітки вивчали та досліджували завжди актуальну для кожної людини тему: "Як долати спокуси та гріхи в житті". Щодня для дітей проводилося вивчення підтем, які ширше відкривали зміст розглядуваних питань:

  • 1 день: Освячення – це втеча від спокус і очищення від гріхів. Божа воля на життя людини - це освячення, тому ми повинні жити святим і чистим життям.
  • 2 день: Зберігати себе означає боротися за чистоту в серці, панувати над своїми очима, контролювати мислення, з повагою ставитися до Божих заповідей, які завжди повинні стояти в пріоритеті.
  • 3 день: Боротьба – це здатність визначати брехню і відновлювати істину,  боротися з нечистотою.
  • 4 день: Чистота – це виявлення спокуси, правильна реакція, направлена  на вирішення і виправлення ситуації.
  • 5 день: Перемога – це рівень, коли людина готова до спокуси заздалегідь.

Сімейний табір 2020

З 7 по 10 січня церква "Воскресіння" проводила сімейний табір у с. Волошки. На протязі 4-х днів цієї зустрічі подружжя розглядали приклади життя 4-х біблійних сімей, аналізували їхні вчинки та наслідки їхніх дій для того, щоб дійти висновку, що варто робити і чого уникати у своєму подружньому житті:

  1. Адам і Єва. Господь дав для життя перших людей Адама і Єви все необхідне, але крім того дав завдання, чим займатися, і повеління, яких дотримуватися. Проте непослух Богові привів їх до гріха, в якому вони почали звинувачувати одне одного та в результаті були вигнані з раю, а згодом їхній син Каїн убив свого брата Авеля.
  2. Йосип і Марія. Це подружжя почало своє спільне  життя у непростих обставинах, але їхній послух і довіра Богові привели їх до благословення, і навіть коли їх життю загрожувала небезпека, вони разом долали труднощі, керуючись Божими повеліннями. Це була благословенна Господом сім'я.

Святкування Різдва 2020

7 січня церква "Воскресіння" святкувала одне з найголовніших в історії християнства свят – Різдво Христове.

У день народження Ісуса хочеться навести уривок з нарису про Його життя на землі, який називається "Незрівнянний Христос": "Більше дев'ятнадцяти століть тому жила Людина, народжена проти законів природи. Цей чоловік жив у бідності і був вихований у безвісності. Він мало подорожував і лише один раз перетинав кордон своєї батьківщини – під час втечі до Єгипту ще дитиною.

У Нього не було ні впливу, ні влади, ні багатства. Його родичі були скромними людьми, без кваліфікації та освіти. В дитинстві Він вразив царя, здивував рабинів, в зрілості керував природою, ходив по хвилях, як по бруківці, усмиряв море і воскрешав померлих. Він зціляв цілі натовпи людей без ліків і не брав за це жодної платні.

Новий рік 2020

Новий 2020 рік церква "Воскресіння" зустріла традиційно: всі разом в молитві перед Богом на колінах. Кожен з нас повинен робити підсумки. Сьогодні прийшов час підсумків минулого року, а колись буде підсумок цілого життя… Тому, доки ми живі, є час аналізувати себе та використати можливість змінитися на краще. Щоб не було соромно за підсумки, ми повинні зростати духовно. Для цього фокус нашого життя повинен бути на Божому.

Пастор церкви Олег Бешта у своїй проповіді розкрив 7 принципів духовного росту:

День Подяки 2019

27 жовтня церква "Воскресіння" відзначила День подяки, або як цей день ще називають: Свято жнив. Це свято з тривалою історією, воно відзначається переважною більшістю країн світу. Головна мета Дня подяки – виразити вдячність Господу за урожай та плоди, за свої досягнення та надбання, а також за все хороше, що мало місце упродовж цілого року.

День подяки – це час подумати та гідно оцінити блага, які ми отримали на протязі року. Це час радості перед Господом за Його щедрість та піклування. Це час плодів, винагорода, результат довгої роботи та активної праці. Це аналіз того, що ми зробили за цілий рік.

За що ми дякуємо Богові? За плоди і урожай, які Він послав! Коли в житті немає за що дякувати? Коли немає праці і відповідно плодів. Уявіть, що прийшла осінь, а плодів немає, в житті залишається одне листя! Тоді й свято не свято, і дякувати немає за що. Нехай Господь благословить нас як церкву щороку невтомно та старанно трудитися на Його ниві та приносити для Нього щедрий плід!

 

Церковний табір 2019

З 15 по 20 липня церква "Воскресіння" їздила до свого 11-го(!) загальноцерковного табору, який вже традиційно проводився у с. Гаразджа Волинської області. Цього літа під час перебування у таборі церква вивчала історичну книгу Естер по посібнику "Виконуй своє покликання". Книга Естер демонструє нам, як людина може виконувати своє покликання для спасіння та блага Божого народу. Головними персонажами книги є Естер та Мордехай, через образи яких ми можемо брати приклад любові до Бога та людей. Ця тема актуальна сьогодні для кожного учня Христа, який дійсно хоче знати та виконати своє покликання у Христі.

Що таке покликання взагалі? Яке твоє особисте покликання? Чого хоче від тебе Бог? Чи виконуєш ти це?  Щодня церква знаходила для себе відповіді на ці питання через 3-годинне вивчення таких підтем:

1 день: Підготовка до покликання через послух!
2 день: Виконання покликання через смирення!
3 день: Боротьба в покликанні через умертвіння!
4 день: Нагорода в покликанні через служіння!

Церковний табір – це гарний час для перебування церкви разом, вивчення Біблії, молитви, учнівства, спілкування, радості, веселощів, відпочинку. Проте найважливіше і найголовніше свято, яке відбулося під час табору – це свято Неба! 17 братів та сестер примирилися з Господом, підтвердивши це у таборі через водне хрещення! Це справжня радість і свято для церкви, свідоцтво того, що вона виконує своє призначення на землі: благовістя, учнівство, хрещення, утвердження людей на шляху з Богом! Саме правильне рішення у житті людини – це заключення Завіту з Господом. Тому закликаємо, як церква, кожного: досить просто існувати, приходьте до Бога, живіть з Ним і виконуйте те, чого Він від вас чекає!

 

Літній підлітковий табір 2019

З 30 червня по 6 липня у с. Гаразджа Волинської області відбувся літній підлітковий табір від молодіжного християнського клубу "Навігатор". Цього року для вивчення теми "Як жити з Ісусом" по Євангелію від Марка до табору поїхали 86 дітей та підлітків з 15 вчителями.  Заняття тривали по 2 години кожне плюс година загального уроку, тож діти мали змогу вивчати Біблію і торкатися Божого Слова по 3 години щодня!

Це була: захоплююча пригода, цікаво проведений час, нереальна сімейна атмосфера, до якої мимоволі повертаєшся в думках!

Це була: прекрасна природа, різноманітна програма, актуальні теми спілкування, цікаві майстер-класи, вечірні вогнища, пісні під гітару, нові друзі, активний відпочинок, незабутні емоції та спогади!

Найкращим, що може зробити для України Церква, це жити по Біблії, молитися, проповідувати Євангеліє та служити майбутньому поколінню. Якщо у церкві Біблія є пріоритетом, Ісус – центром, то в України є майбутнє!

Дякуємо Богові за те, що дав можливість церкві "Воскресіння" провести цей прекрасний підлітковий табір!

 

Сторінки