Братерські зустрічі

Братерський табір 2018

З 9 по 13 грудня церква "Воскресіння" провела чоловічий табір на базі відпочинку в с. Волошки. В таборі перебувало біля 40 братів, які поїхали туди для перебування у Божому Слові, спілкування та молитви. На протязі 4-х днів на основі посібника братами вивчалася важлива для нашого сьогодення тема: "Звільнення від страху". Це питання є актуальним для кожної людини, і особливо важливим воно стає для чоловіків, які несуть відповідальність за свої сім’ї. Під час перебування у таборі брати роздумували над тим, як бути хоробрими і перемагати свої страхи для того, щоб жити по-справжньому, а не мучитися, будучи християнами!

В кінці табору учасники схвально відгукувалися про проведений час: сподобалося Слово, спілкування, молитва, оновлення Духом, укріплення, аналіз життя та прийняття нових рішень у Христі. Дякуємо Богові за чудовий, недарма проведений, благословенний час!

Братський виїзд

З 19 по 23 листопада МОЦ "Фавор" м. Радомишль гостинно приймав братів церкви "Воскресіння". Вони отримали прекрасний час для вивчення Біблії, молитви до Бога та спілкування одне з одним. І це є слава Господня та гарна подія у церкві. На протязі тижня вивчалася важлива та нагальна для братів тема: Тактика чоловіка в доланні спокус. Сьогодні світ пропонує масу інформації та різних речей, здатних відводити від Господа, тому дослідження питання, як протистояти спокусам через Слово, завжди залишається вкрай актуальним. Біблія, спілкування, молитви, відпочинок, ліс, баня... Слава Богу за те, що дає можливість наблизитися до Нього через вивчення Його Слова та щедро благословляє своїх дітей!   

Братський сніданок на тему: Чоловік в сім’ї або як одружитися, аби згодом про це не шкодувати

Одним із нехороших моментів є те, що чоловіки сьогодні сьогодні в облозі, в проблемі, їх вигляд - це білий прапор та здача своїх позицій, вони забули про свою роль в житті, бояться відповідальності. Через це вплив суспільства руйнує сім’ї. І все це через незнання Писання.

Як брати відпочивали на міжнародний день чоловіків

Нещодавно, а саме 3 листопада, всі брати з нашої церкви мали спільний виїзд на природу. Цей виїзд припав на всесвітній день чоловіків, хоча ми взнали про це тільки ввечері. Та не про це мова. Був чудовий, сонячний, теплий, осінній день. Не було якоїсь конкретної програми, але було багато живого чоловічого спілкування. Були смачнючі шашлики з баранини (я особисто перший раз їв шашлики з баранини, але можу сказати одне: СМАКОТА!!!), їли також шурпу (це кавказьке блюдо), не буду розказувати, що це, але можу сказати, що воно сподобалось всім))))))) Дуже поживною була також і духовна частина. Говорили про те, чим мають займатися чоловіки в церкві:

Братерська зустріч

25 лютого у церкві "Воскресіння" відбулася братерська зустріч. Це гарна можливість для спілкування братів нашої церкви, яка дає змогу підняти важливі для чоловіків питання. Провідною темою зустрічі було обговорення чотирьох видів відповідальності, якими Бог наділив чоловіка: фізична, моральна духовна, інтелектуальна та подружня відповідальності. Вони прикрашають чоловіка і за умови їх втілення в життя перетворюються в дію Божу. Для кращого розкриття кожного виду відповідальності брати розділилися на чотири малі групи на чолі з своїм лідером кожна.