Братерські зустрічі

Братський сніданок на тему: Чоловік в сім’ї або як одружитися, аби згодом про це не шкодувати

Одним із нехороших моментів є те, що чоловіки сьогодні сьогодні в облозі, в проблемі, їх вигляд - це білий прапор та здача своїх позицій, вони забули про свою роль в житті, бояться відповідальності. Через це вплив суспільства руйнує сім’ї. І все це через незнання Писання.

Як брати відпочивали на міжнародний день чоловіків

Нещодавно, а саме 3 листопада, всі брати з нашої церкви мали спільний виїзд на природу. Цей виїзд припав на всесвітній день чоловіків, хоча ми взнали про це тільки ввечері. Та не про це мова. Був чудовий, сонячний, теплий, осінній день. Не було якоїсь конкретної програми, але було багато живого чоловічого спілкування. Були смачнючі шашлики з баранини (я особисто перший раз їв шашлики з баранини, але можу сказати одне: СМАКОТА!!!), їли також шурпу (це кавказьке блюдо), не буду розказувати, що це, але можу сказати, що воно сподобалось всім))))))) Дуже поживною була також і духовна частина. Говорили про те, чим мають займатися чоловіки в церкві:

Братерська зустріч

25 лютого у церкві "Воскресіння" відбулася братерська зустріч. Це гарна можливість для спілкування братів нашої церкви, яка дає змогу підняти важливі для чоловіків питання. Провідною темою зустрічі було обговорення чотирьох видів відповідальності, якими Бог наділив чоловіка: фізична, моральна духовна, інтелектуальна та подружня відповідальності. Вони прикрашають чоловіка і за умови їх втілення в життя перетворюються в дію Божу. Для кращого розкриття кожного виду відповідальності брати розділилися на чотири малі групи на чолі з своїм лідером кожна.