Сімейний табір 2020

З 7 по 10 січня церква "Воскресіння" проводила сімейний табір у с. Волошки. На протязі 4-х днів цієї зустрічі подружжя розглядали приклади життя 4-х біблійних сімей, аналізували їхні вчинки та наслідки їхніх дій для того, щоб дійти висновку, що варто робити і чого уникати у своєму подружньому житті:

  1. Адам і Єва. Господь дав для життя перших людей Адама і Єви все необхідне, але крім того дав завдання, чим займатися, і повеління, яких дотримуватися. Проте непослух Богові привів їх до гріха, в якому вони почали звинувачувати одне одного та в результаті були вигнані з раю, а згодом їхній син Каїн убив свого брата Авеля.
  2. Йосип і Марія. Це подружжя почало своє спільне  життя у непростих обставинах, але їхній послух і довіра Богові привели їх до благословення, і навіть коли їх життю загрожувала небезпека, вони разом долали труднощі, керуючись Божими повеліннями. Це була благословенна Господом сім'я.
  3. Аврам і Сара. Бог дав Авраму повеління вийти з землі, де він жив, пообіцяв дати нащадків і землю, доручив  берегти завіт з Ним. В житті Аврама були різні обставини, з яких видно, що коли він був слухняним Богові, Бог благословляв, а коли він не прислухався до Божих слів та повелінь, а слухав жінку, це тягло за собою сумні наслідки. Потім Аврам зробив у житті певні висновки, і в результаті залишився вірним Богові, довірив Йому найдорожче, що у нього було – життя свого сина Ісака. За це Господь благословив його і його нащадків.  
  4. Ісак і Ревекка. Бог довго не давав їм дітей, вони молилися, просили Божої милості, проте коли народилися діти, вони перестали молитися. Після народження близнюків Ісак і Ревекка вибрали собі улюбленців, не передавши дітям того, що було заповідано Богом, не мали спілкування одне з одним. Наслідком цього стало несерйозне ставлення Ісава до первородства, лукавість Якова для досягнення мети. В результаті Ісав взяв собі в жінки чужинок, а Яків був змушений тікати з дому, щоб зберегти своє життя, брати стали ворогами.

Приклади цих сімей дуже схожі на наше сьогодення, коли ми не слухаємося Бога, звертаємося до Нього лише в нужді, порушуємо ієрархію "Бог-Христос-чоловік-жінка". Гарним висновком роздумів над цими речами стало те, що всі обставини і переживання нашого життя потрібно проходити з Господом, пропускати все через призму Божого Слова, лише тоді наші родини можуть бути в благословенні.