Сімейний табір 2019

2019 рік у церкві "Воскресіння" почався з гарної події: з 7 по 11 січня Бог дав змогу провести сімейний табір. Подружні пари отримали можливість залишити свої справи і мирську суєту та поринути у вивчення Божого Слова по курсу "Переживаючи дотик Ісуса", роздумувати над тим, в якому стані перебувають їхні сім’ї, що і яким чином потрібно змінити, які рішення необхідно прийняти та розпочати втілювати вже сьогодні.

Мета табору: дозволити Божому Слову торкнутися ґрунту людських сердець, зробити його добрим ґрунтом, здатним приносити рясний плід у житті. Біблія показує нам дві сім'ї: Адама з Євою, через яких народився гріх, та Йосипа з Марією, через яких народилося вирішення гріха. На яку з цих сімей схожа ваша сім’я? З якої ви берете приклад? Ось питання, якими задавалися подружжя у таборі. Бог завжди хоче торкнутися людини Своїм Словом, і ті, хто шукає доторку Ісуса, отримують зцілення та укріплення у вірі.

Найкращий час – це час, проведений з сім'єю. На протязі 5-ти днів подружні пари разом вивчали Боже Слово, молилися, роздумували, гуляли та спілкувалися. Все це є прекрасною практикою близьких стосунків у сім’ї, яка дає надію на майбутні плоди праведного сімейного життя.  

Це був прекрасний час спілкування з Христом та дорогими серцю людьми, час молитви за майбутнє наших сімей. Слава Богу за це!