Сімейна зустріч


30 вересня у церкві "Воскресіння" відбулась чергова сімейна зустріч. Цього разу на подружні пари чекала "поїздка на Гаваї" з масою конкурсів і смачним частуванням.

Пастор Бешта Олег нагадав подружжям про основну суть цих зустрічей: навчання для сімей, як чоловіку бути головою, а жінці – помічницею, як визнавати і вирішувати сімейні проблеми.

Темою проповіді було: Призначення сім`ї або сенс сімейного життя.

Наше суспільство не змінюється тому, що не змінюється церква. В таких умовах не може зростати нове покоління. Це відноситься і до сімей. В якому стані сьогодні знаходиться сім`я, в такому знаходиться і церква. Причиною слабості сьогоднішніх сімей є те, що люди не знають і не виконують призначення сім`ї. (Бут. 2:24) Слово "приліпитися" означає міцно триматися, залишатися вірним, з`єднатися, прив`язатися. В Біблії є багато місць, де згадується це слово (Повт. закону 10:20, 11:22, 13:5, 4:4). Приліпитися – це посвятити себе комусь. Як проявляється така посвята у житті? Посвята – це зречення від самого себе, своїх інтересів заради інтересів того, кому ти себе посвятив (Матв. 16:24-25). Дуже важливо навчитись посвячувати себе Богу і Його Слову (Марка 12:29-30). Якщо чоловік і жінка не вміють посвячувати себе Богу і одне одному, вони не зможуть виконати сімейне призначення у житті (Фил. 2:21). Тому важливо вчитись повному посвяченню Богові: дотримуватись усіх Божих заповідей, ходити Його шляхами, слухати Його голос, служити Йому (Еф. 5:18-33, 1 Пет. 1-2, 7). Якщо подружжя навчиться посвячувати себе Богові, воно зможе посвятити себе один одному (Кол. 3:17-19, 23). Практична посвята – це пошук не свого особистого щастя, а Божого щастя одне для одного.