Сімейна зустріч


20 травня у церкві "Воскресіння" відбулася сімейна зустріч під назвою "Сімейна кухня", під час якої подружні пари досхочу повеселились у цікавих конкурсах та попоїли смачненьких десертів, які самі і приготували.

Пастор церкви Олег Бешта звертався до сімей на тему: "Інтимні відносини у шлюбі очима Бога". Він говорив про те, що одним з проявів любові чоловіка до жінки у шлюбі є інтимні відносини. Сьогодні часто буває, що про це бояться відкрито говорити у церкві, а дехто вважає, що говорити про це взагалі гріх. Ми можемо говорити про блуд, а про секс говорити не можемо.

Що ж таке секс? Секс – це не сенс і не зміст нашого життя, він не є його центром, навколо якого все обертається. Це не запорука щасливої сім’ї, бо щастя і благополуччя приховані не у ньому. Це не одностороннє задоволення самого себе, не найвища насолода. Секс – це Божа ідея і дизайн, Його дар і благословення, повеління для чоловіка та жінки. Це один із способів служіння. Це вираження любові до своєї другої половини, ствердження і закріплення вже існуючої духовної і емоційної єдності між чоловіком та дружиною.

(Бут. 2:24-25) Бог створив інтимні відносини для того, щоб люди могли продовжувати свій рід і мати від цього насолоду і задоволення.

(1 Кор. 7:3-6) Слово Боже може зцілювати наш шлюб через інтимні відносини. Незадоволені чоловіки злі і буйні, незадоволені жінки також злі і буркотливі. Чоловік та жінка у шлюбі повинні давати одне одному любов, яка їм належить. Інтимні відносини повинні бути у шлюбі постійними. Якщо хтось один з подружжя хоче інтимних відносин, то пара повинна виконувати цю задачу. Задача чоловіка – задовільнити дружину, задача дружини – задовільнити чоловіка, на це має право кожен у шлюбі.

Статеві відносини повинні бути:

  1. прославляючими Бога (коли обидва партнери задоволені),
  2. святими (без егоїзму),
  3. повинні відбуватися лише у шлюбі,
  4. сердечними (бути не просто фізичною розгрузкою, а спілкуванням, романтикою),
  5. пристрасними (не пасивними),
  6. взаємно узгодженими (з розумінням, якщо хтось захворів фізично чи духовно, і йому не до сексу),
  7. такими, що постійно вдосконалюються у пізнанні одне одного,
  8. спонтанними (не монотонними і не по розкладу),
  9. стерильними (чистими повинні бути не тільки ліжко та постіль, а й усе тіло фізично). Відношення до сексу повинне бути так само святим і чистим, як молитва, читання Біблії, служіння, проповідь, десятина, свідоцтво про Христа чи урок недільної школи. Найкращий секс можуть мати лише віруючі люди!