Сімейна зустріч

27 вересня подружні пари церкви "Воскресіння" зібралися на загальну сімейну зустріч для того, щоб обновитися у тому, якими повинні бути шлюб та сім’я у біблійному розумінні, обговорити питання стосунків міжчоловіком і жінкою. Пастор церкви Олег Бешта приготував для сімей корисне слово напоумлення та настанови про те, як повинна жити християнська сім’я.

Шлюб складається із союзу двох людей –  чоловіка та жінки, а сім’я – це вже союз батьків та дітей. Для того, щоб сім’я відбудовувалась і розвивалась у Христі, вона повинна перебувати:

1. У Слові, коли разом читає, вивчає, досліджує Писання,думає про те, як його практикувати у житті. Сім’я має направляти своє життя у відповідність до БожогоСлова, незважаючи на внутрішні образи, гіркоту, амбіції. Жінка мусить коритися чоловікові, чоловік повинен любити жінку, і разом вони мають виховувати дітейна прикладі Слова, яке навчаєправильно ставитися одне до одного. Коли сім’я дотримується Слова, вона не займається накопиченням, не добуває фінанси нечесним шляхом, бо матеріальна частина життя теж будується у світлі Писання.

2. У молитві, коли ми молимося самостійно, одне за одного, разом з сім’єю, церквою. Якщо ми молимося тільки за самих себе, це не молитовне життя, а догоджання самому собі. Потрібно слідкувати за своїм відношенням до молитви, часом, що їй приділяємо, тим, що у ній звучить, і тим, що робимо з відповідями на неї. Якщо ви маєте проблеми у відносинах, смиряйтесь і моліться. Моліться у труднощах з дітьми, коли вони не зростають духовно, моліться за невіруючих, за людей у церкві. Моліться за своє місто, район, людей, сім’ю, власне духовне життя, чекайте на відповідь від Бога і робіть те, чого Він хоче.

3. У служінні. Бог дав Адамові Єву для допомоги у служінні. Акіла і Пріскіла служили Богові своїми талантами, знаннями, вмінням та майном. Справжнє служіння починається з дому: жінка служить чоловікові, чоловік – жінці,потім вони разом служать іншим, це і є служіння Богові.

Висновок: якщо сім’я буде перебувати у Слові, молитві та служінні, то завжди матиме спілкування, буде приймати, служити, наставляти, надихатиодне одного та інших.