Сімейна зустріч

27 жовтня подружні пари церкви "Воскресіння" зібралися на загальну зустріч, щоб обговорити деякі важливі для сімей питання. Як ми змінилися перед Богом? Як наші сім'ї виросли духовно? Чи навчилися ми служити іншим сім'ям? Чи це видно?

Пастор церкви Олег Бешта сказав настановче слово про те, як Бог дивиться на наш шлюб.

(Бут. 2:7-24) Бог створив нас і помістив у сім'ю, сказав, що людині погано бути одній і дав чоловіку жінку, щоб вони разом навчалися благочестю і святості.

Що таке шлюб? Це мирне співіснування двох різних людей, ліквідація жіночого марнославства і чоловічого самолюбства, зникнення двох егоїстичних "я" заради одного "ми". У шлюбі ми несемо відповідальність за те, що можна і не можна, за святість і гріх, за викриття, заборони, наставляння і напоумлення, за сімейну раду і рішення. Шлюб – це посвята Богу і одне одному, а посвята – це праця на відбудову і збереження сім'ї, щоб ніхто не міг її зруйнувати, це вміння передбачати небезпеку, визначати гріх і шлях до нього. Посвята – це думки про майбутнє, залишення егоїстичного і початок жертовного способу життя.

Що допоможе нам більше присвячувати себе Богу і одне одному?

1. Читайте Боже Слово, вивчайте, роздумуйте, як жити, як ставитись одне до одного і правильно себе поводити. Робіть це не для загальної інформації, а для зміни на краще.

2. Постіться разом – це дисципліна і стриманість, моліться за себе і одне за одного.

3. Спілкуйтеся сім'ями, будьте відкритими, називайте речі своїми іменами, не бійтесь викриття і вчіться самокритиці.

4. Служіть сім'єю, запрошуйте в гості, питайте про життя, підтримуйте матеріально.

Коли ми служимо в сім'ї одне одному – ми виконуємо свою подружню відповідальність, а коли служимо іншим – це ріст. Посвячуйте себе Богові і одне одному, живіть правильно і по-біблійному, бо все, що від нас залишиться на землі – це те, що ми робили тут при житті.