Піст. Що про нього говорить Біблія?

Мабуть, найперше, про що ви подумали, прочитавши слово ПІСТ, це про відмову від їжі. Так склалося історично. Та це не основне у цьому процесі. І справді, Біблія багато говорить про утримання від їжі під час посту, але ціль цього інша. У будь-якій дії християнина метою повинен бути Бог, Його пізнання та наближення до Нього. Усе інше - лише способи, як це зробити. Так само і утримання від їжі. Просто їжа - це те, що нам, людям, життєво необхідне та таке, що може викликати задоволення і певну залежність, тому і відмовитися від неї, хай навіть тимчасово, тяжко та так важливо, бо вимагає зусиль. Але поститися можна не лише їжею, про це говориться в 1 Посланні до Коринтян 7:1-5.

Матвія 6:16-18 Отже, піст - це один із шляхів відсторонити себе від світу та його спокус і сконцентруватися на Бозі. Піст обов’язково обмежений у часі, але це не “дієтичний засіб”, не покарання для тіла, не спосіб заявити про свою духовність чи “вміння” бути християнином. 

Церква “Воскресіння” щоквартально бере піст, щоб перебувати в молитві та наблизитися до Господа. Ви також можете приєднатися з 21 по 24 грудня щодня до загального зібрання на 19-00 та з 7-00 до 8-00 до зустрічі для чоловіків.