Новини

Сестринська зустріч

17 квітня сестри церкви "Воскресіння" зустрілися разом для того, щоб обговорити важливу для кожної християнки тему про повну довіру нашому Господу. Сестра Юля Бешта запропонувала розглянути 5 уривків з Біблії, які допомагають ширше розкрити цю тему:

Матвія 6:33-34

Матвія 14:27

Івана 16:33

Євреям 13:5-6

1 Івана 4:17-18.

Сестри розділилися на 5 груп для спільного обдумування згаданих місць. При роздумах над ними всі мали задати собі 3 запитання в світлі довіри Богові:

Як потрібно готуватися до Пасхи?

Наближається одне з найвеличніших свят християнського світу – день святої Пасхи!

Люди звикли, що підготовкою до нього є  готування смачних страв, прибирання осель та строгий піст, і у цьому немає нічого поганого. Погане починається там, де відсутнє розуміння істинного змісту цього свята, зате присутній формалізм: прибирання заради прибирання, готування заради готування тощо…

У Приповістях 4:23 читаємо: "Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя". То з чого насправді повинно починатися приготування до Пасхи? З генерального прибирання нашого серця. Чим воно може бути забруднене? Заздрістю, непокорою, гнівом, непрощенням, лицемірством, ненавистю, дратівливістю, бажанням помсти і т.д. - у кожного цей список свій. І ми його дуже добре знаємо, навіть якщо нам не подобається про це говорити. Але важливо пам’ятати, що від Бога нічого неможливо приховати, Він бачить наше серце наскрізь.

Що таке учнівство в церкві і чому воно потрібне?

Останніми словами Христа на землі до учнів були наступні: "Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь" (Матвія 28:19-20). Пізніше ця настанова була названа Великим Дорученням та покладена в основу місії церкви на землі - нести Благу Вість тим, хто ще її не знає. Це велика відповідальність і цінність для Церкви.

(Івана 8:31-32) "… Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете, і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!

Церкві "Воскресіння" - 12 років

Матвія 16:18 "І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її."

Матвія 28: 18-20 "А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі. Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!"

 

12 років тому, 8 березня 2009 року відбулося перше богослужіння церкви "Воскресіння" м. Рівне. І ось ці 12 років пролетіли, як дванадцять днів! З того часу церква виросла, через неї пройшла велика кількість людей. Багато хто з них пішли робити те, чому були навчені – нести Євангеліє тим, хто цього потребує. Сьогодні церква "Воскресіння" розвивається далі, проповідуючи Боже Слово, звершуючи Христову місію на землі, здійснюючи служіння людям, місту та країні. Слава за це нашому Господу і подяка материнській церкві "Благодать" м. Рівне.

7 березня церква "Воскресіння" святкувала своє 12-річчя, згадуючи шлях, яким її вів Господь всі ці роки. На свято завітали численні друзі та гості з інших церков як нашого міста, так і з інших міст України. В цей день лунало особливо багато пісень прославлення Господа та численних привітань.

Зимовий підлітковий табір 2021

З 22 по 27 лютого у Карпатському селищі Верховина відбувся молодіжний підлітковий табір церкви "Воскресіння". Цього року тема табору називалася: Знай, Хто твій Бог! Тема вивчалася на основі підручника "Розуміючи смерть і воскресіння Ісуса" і розглядалася окремими підтемами на протязі 5 днів:

1 день – Як прийти до Бога

  • оцінити, Хто такий для тебе Ісус
  • приготувати для Нього своє серце
  • прийняти Його волю .

2 день – Послух Божому Слову

Якщо ми дійсно знаємо Свого Бога, це буде видно в нашій слухняності

  • послух батькам
  • послух Божому Слову
  • послух в молитві.

Стрітення Господнє

(Луки 2:22-38) Через 40 днів після народження Ісуса батьки принесли Його до храму, як було написано в Законі того часу. Що про цей закон говорить нам Старий Завіт? Це закон, даний Богом, який називається також Законом Мойсея. Він зобов’язував ізраїльський народ жити, виконуючи Божі заповіді, беріг від гріха та відокремлював від язичників. Йосип та Марія вирізнялися послухом та смиренністю перед Богом, тому виконували Закон до дрібниць. Тож щойно минуло 40 днів після народження дитини, вони прийшли з нею до храму для подяки Господу, Котрий продовжив їхній рід. Як було постановлено Господом, так вони і вчинили. Таким чином завдяки їхньому послуху Богові життя Ісуса від самого Його народження вже стало для народу прикладом дотримання Закону буквально у всьому. Недарма потім дорослий Ісус сказав такі слова: (Матв. 5:17) "Не подумайте, ніби Я руйнувати Закон чи Пророків прийшов, Я не руйнувати прийшов, але виконати.

Сімейна зустріч

14 лютого всі подружні пари церкви "Воскресіння" зібралися на святкову сімейну зустріч. Це був як завжди дуже радісний час прославлення Бога, веселих конкурсів, смачного частування та дружнього спілкування. Проте головною частиною вечора для сімей було настановче слово пастора церкви Олега Бешти про інтимні відносини в шлюбі. Це дійсно важлива тема, тому що на сьогоднішній день в церквах багато говориться про проблеми блуду, а про правильні статеві стосунки – ні.  І це в той час, коли інтимні відносини є одним з проявів любові у шлюбі.

(Бут. 1:28) "І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю…"

(Бут. 2:24-25) "Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом. І були вони нагі обоє, Адам та жінка його, і вони не соромились."

Як ми бачимо, Бог створив інтимні відносини з метою насолоди, задоволення та продовження роду. Проте якщо користуватися сексом неправильно – це і буде блуд. Блуд – це крадений секс! Сексуальний гріх є надзвичайно небезпечним для сімей і вимагає серйозної боротьби з ним.

(1 Сол. 4:3-5) "Бо це воля Божа, освячення ваше: щоб ви береглись від розпусти, щоб кожен із вас умів тримати начиння своє в святості й честі, а не в пристрасній похоті, як і погани, що Бога не знають."

В кожного з нас є гріховна природа, але послух Божому Слову допомагає нам зберігати себе.

Сімейний табір 2021

З 11 по 14 січня сімейні пари церкви "Воскресіння" перебували у молитовно-оздоровчому центрі "Фавор"у мальовничому містечку Радомишль. Бог дав унікальну можливість для сімей побути разом, насолодитися спілкуванням одне з одним та з іншими сім'ями, погуляти на чудовій природі зимового соснового лісу та лісового озера, і найголовніше: роздумувати та брати істини з Божого Слова, яке Господь залишив для побудови правильних подружніх відносин між чоловіком та дружиною.    

Кожний день табору був присвячений дослідженню певної теми.

1 день: Служіння в сім`ї. Місія сім`ї на землі.

Книга Буття 1-3 розділи. Для чого Бог створив сім'ю? Чому сім'я отримала поразку? Що робити, щоб не розбити сім`ю? Бог дав нам завдання берегти сім`ю і займатися нею. Для цього Він залишив заповіді і провів межі, на яких ми повинні твердо стояти. Нам необхідно:

1. Приймати одне одного такими, якими ми є, як особистості, фізично, духовно, матеріально.

2. Відліпитися, залишити батьків і жити своєю сім'єю. Допомагати одне одному залишити все, що було до шлюбу, і разом будувати нове.

3. Служити одне одному та удвох для інших.  Бог дав чоловікові помічницю і дивиться на те, як сім`я виконує те, що Він їй довірив. Для служіння нам потрібно поєднатися,  стати одним цілим, мати все спільне (інтимно і матеріально).

Новий рік 2021

Новий 2021 рік церква "Воскресіння" зустріла традиційно на колінах у молитві перед Богом. Святкове зібрання розпочалося на годину раніше. Під час нього пастор церкви Олег Бешта у своєму слові підвів підсумки минулого року та сказав слова настанови до присутніх:

Щоб попередній рік не пройшов впусту, його треба проаналізувати. Навіть зараз на це ще є час. Є час сказати: "Господи, прости…" На це треба не більше 3-х секунд. Але потім треба виправитися. Бог, коли творив землю, говорив: добре. Отак можемо сказати і ми, а можемо сказати: можна було краще.

Ісус Христос колись сказав: "Звершилось", бо Він до кінця, в повноті виконав те, що доручив Йому Батько. Апостол Павло так само сказав: добрим подвигом я змагався. Він зробив те, що доручив Бог і мав явний результат. Але для цього потрібно знати, чого саме хоче Господь. Треба знати своє призначення. Бог має для нас глобальні цілі.  

Ми можемо самі робити висновки по своєму життю, а може висновки зробити Бог, як Він це зробив колись царю Валтасару, зваживши його вчинки і знайшовши царя надто легким. Це дійсно страшно, коли Бог оцінює і знаходить чиєсь життя надто легким. Краще вчасно зважувати свої вчинки самому та виправлятися, бо коли ми не виправляємо свої шляхи, їх виправляє Бог.

Давайте разом подумаємо, що ми зробили чи не зробили, чого досягли чи не досягли у цьому році.

Різдво 2020

25 грудня 2020 церква "Воскресіння" святкувала прекрасне християнське свято – день народження нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. Це був дуже яскравий день: діти з недільної школи влаштували дорослим цілу виставу з гарними піснями та віршами, змістовною сценкою та відеороликом, в яких поділилися своїм розумінням та щирою дитячою радістю від приходу на землю Месії. Не дивно, що в цей день лунало особливо багато пісень слави, радості та хвали, адже нам народився Спаситель: співоча група, молодь церкви, реабілітаційний центр – всі долучилися до прославлення Бога. В кінці святкування всі присутні перейшли до "кафе" церкви "Воскресіння", де наші брати та сестри пригощали всіх гостей справжнім смачним узбецьким пловом та різними солодощами.

Головною ж частиною дійства була частина духовна, коли через проповідь Божого Слова ми мали змогу нагадати собі, Хто саме і для чого народився колись на цій землі та тепер у наших серцях.

(Івана 1:1-5) Слово - початок вічності, де Ісус завжди перебував. Іван говорить нам, що народився Той, Хто був від початку. Христос - первенець усього, Бог, Який був завжди. Його главенство - над усім. Він Творець, Який керує Своїм творінням. Все стоїть на Ньому. Це - головна особистість Всесвіту. Перший з перших, джерело життя, як фізичного, так і духовного. І ось Він народився в хліві, щоб бути доступним кожному з людей. Ісус прийшов зруйнувати справи диявола, бо сама людина звільнитися не може. Життя Христа є світлом для людей. Він прийшов їх простити і навчити жити. Яка відповідальність тих, хто прийняв Христа? Сам Бог первородний хоче бути головним у їхньому житті, це означає, що діти Божі повинні нести Його світло іншим людям.

Сторінки