Новини

Що таке водне хрещення

Водне хрещення - це об’явлення усьому духовному та фізичному світу про те, що людина заключає завіт з Господом, припиняє служити гріху, стає вірним послідовником Ісуса Христа та присвячує своє життя служінню Йому. Це діяння повинно бути свідомим, добровільним рішенням людини, має відбуватися у дорослому віці з чітким розумінням, з Ким заключається завіт.

Слово "хрещення"  (грецьке - baptizо) означає "занурення, затоплення, зачерпування". Дієслово "хрестити" греки вживали у значенні "набирати воду через занурення однієї посудини в іншу" чи "фарбування шатів". Тобто, наша зіпсута гріховна сутність "топиться", а шати стають білими. Це невидимий фізичними очима процес, проте він є привселюдним свідоцтвом завіту з Богом. Але це - останній етап, якому передує:

Церковний табір 2021

З 25 по 31 липня церква "Воскресіння" проводила загальноцерковний табір у с. Гаразджа. На протязі табору церква вивчала тему "Як нам жити перед лицем Господнім" на основі книги пророка Йони. Кожного дня розглядалася окрема підтема:

1. Вчитися слухати Слово Боже і покорятися Богові,

коли Він говорить через:

- Писання

- обставини

- людей

Святкування Трійці 2021

20 червня церква "Воскресіння" святкувала одне з найбільш важливих та радісних християнських свят – свято Трійці, свято сходження на землю Святого Духа, Який до цього дня є нашою підтримкою та утіхою в земному житті. Ісус обіцяв, що не залишить своїх учнів сиротами, і дотримав Своєї обітниці – Святий Дух Утішитель з нами!

(Дії 2:1-4, 1 Петра 2:5, 9) Божий Син зійшов на землю у людській подобі, виконав Свою місію і вознісся на небо. Після Його відходу в день П'ятидесятниці на учнів зійшов Святий Дух, так проявилася Трійця – триєдність Отця, Сина і Святого Духа. Дух Святий і сьогодні працює з нашими серцями, адже Бог хоче, щоб ми були церквою, царственим священством, яке виконує Його волю на землі, переживає за людей і займається ними. Церква - це люди, яких полюбив Господь, які роблять те, що Він їм призначив.

День Батька 2021

20 червня в Україні відзначається  День Батька. З цього приводу пастор церкви Олег Бешта зробив звернення до чоловіків зі словами настанови:

Бог сказав  Аврааму, що в свій час від нього піде великий народ. Бог пообіцяв зробити це за умови, що Авраам виконає все, що Господь йому заповідав. Бог дає дітей, і бути справжнім батьком означає вчити дітей Божій істині, щоб вони могли втілювати Божі справи в життя і ходити Його шляхами. Батько повинен сам справедливо ставитися до життя та людей. Завдання для чоловіків - говорити дітям істину, зручно це чи не зручно. Для цього важливо ходити перед лицем Божим самому, тоді діти будуть бачити зразок правильної поведінки, і слова батька матимуть силу.

Нехай Господь благословить батьків бути справжнім прикладом для своїх дітей, підтримкою та допомогою у виборі правильного життєвого шляху з Ісусом Христом!

 

Літній підлітковий табір 2021

З 13 по 19 червня в с. Гаразджа відбувався літній підлітковий табір церкви "Воскресіння". Під час перебування у таборі молодь розглядала тему "Як зробити правильний вибір, про який не будете шкодувати" на прикладі життя царя Давида. Чому Давид отримав у своєму житті поразку, наслідки якої лягли пізніше на його сім'ю та народ? Ось відповіді, до сьогоднішнього дня актуальні для кожної людини:

1. Ми недооцінюємо силу гріха. Давид вирішив, що може сам вирішувати, йти на війну чи ні. Він залишився вдома, окремо від народу, який без царя пішов на війну. Вдома Давид побачив спокусу. Вибір був, і він зробив його в бік гріха, переспавши з чужою дружиною, спричинивши загибель її чоловіка. Гріх - це людська природа, він всередині нас, має певну тактику, ніколи не зупиняється, а веде далі, набираючи обертів.  

День сім'ї 2021

15 травня Україна відзначала Міжнародний День сім'ї. Тому в неділю пастор церкви "Воскресіння" Олег Бешта сказав до церкви слово на тему: Як бути щасливою сім'єю?

Сьогодні багато сімей у світі ховається за якесь уявне щастя, гадаючи, що гроші, освіта, робота, положення у суспільстві зможуть забезпечити їм щастя у сімейному житті. Дійсно, люди уявляють щасливі сім'ї по-різному. Проте створити міцну сім'ю можна лише у Богові, і справжня щаслива сім'я - це та, з якої можна і хочеться брати приклад.

(Дії 18:1-3, 18-19, 26, 1 Кор. 16:19) Акила і Прискілла - християнська сім'я, яка жила за часів першоапостольської церкви, яка в труднощах та гоніннях продовжувала служити і виконувати Божу волю. Вони познайомилися у Коринфі з апостолом Павлом, і почали разом працювати, бо займалися одним ремеслом, і так само разом почали служити Господу. Пізніше вони поїхали з Павлом до Ефесу, де організували свою домашню церкву.

Виїзд до лісу

Церква - це місце, де Бог об’єднує для спільної мети дуже різних людей.

Церква "Воскресіння" – це велика сім’я, котра любить проводити чудовий час разом не тільки для відпочинку, а й для вивчення Слова Божого. От і знову вирішили скористатися моментом побути на природі, насолодитися спілкуванням між собою, іграми, вже традиційним узбецьким пловом та вивченням Слова.

В Біблії ми маємо безліч прикладів справжніх християн. Один із них – це приклад віри та служіння Марії Магдалини, жінки з непростою долею, якій було багато прощено. Ось деякі уривки з Нового Заповіту, де можна прочитати про її життя: Луки. 8:2-3, Марка 15:40-41, Марка 16:1-10, Матф. 27:56, 61, Матф. 28:1-8, Івана 20:11-18.

День матері 2021

Святкування Дня Матері в Україні у 2021 році відбулося 9 травня. Церква "Воскресіння" також не забула про це чудове та ніжне свято. Дітки з недільної школи щиро та зворушливо вітали своїх матусь, а пастор церкви Олег Бешта сказав для присутніх актуальну настановчу проповідь про правильні стосунки між матерями та дітьми.

(Івана 19:25-26) Ісус Христос, навіть будучи розіп'ятим на хресті, думав про Свою мати. Він доручив її Іванові, сказавши, що відтепер це має бути її син. В такі страшні моменти життя, перед лицем смерті Ісус думав про майбутнє матері. Якщо ми так само поважатимемо своїх батьків, Бог буде благословляти нас у житті.

(Прип. 6:20, 10:1, 30:17) Матерів не вибирають, їх дає Бог. Ми повинні любити їх такими, які вони є. Не відкидайте настанов своїх матерів. Слухняні діти радують батьків, тож радуйте, не робіть їм боляче. Не нарікайте на них, не смійтеся, не ображайте. Це стане вашим захистом у житті.

Пасха 2021

2 травня церква "Воскресіння" радісно святкувала Пасху – одне з найвеличніших і найважливіших християнських свят у світі. Пастор церкви Олег Бешта звернувся до присутніх зі словом, яке розкриває глибину змісту цього свята, дає радість з приводу перемоги Божого Сина над смертю.

Згадаємо книгу Виходу ізраїльського народу з єгипетської неволі. Саме та Пасха вважається прообразом Пасхи, яку ми святкуємо зараз. Саме слово "пасха" означає "оминути”. Фараон довго не хотів відпускати Ізраїлю, через що Бог послав на Єгипет десять кар. І останньою з них була смерть усього живого первородного. Господь попередив Мойсея, що та ніч буде особливою. Незадовго до неї кожна ізраїльська сім'я мала взяти агнця і принести його додому. Агнець мав жити деякий час у хаті. Він бігав, грався, його годували, а тоді брали цю тваринку і при всіх батько родини зарізав її. Потім кров` ягняти мастили одвірки, і коли вночі ангел смерті йшов через Єгипет, написано: "обминув ті будинки". Там вжито слово "песах" – пасха. (1 Кор. 5:7) Тому апостол Павло каже, що "Господь Ісус є нашою пасхою", бо місце, де присутня кров Ісуса-Агнця, оминає смерть. Відбувається заміна – наслідки гріха, які ми мали понести, Ісус взяв на Себе. Тому Христос помер не просто за нас, а й замість нас. Пасха – це замісна жертва.

Сестринська зустріч

17 квітня сестри церкви "Воскресіння" зустрілися разом для того, щоб обговорити важливу для кожної християнки тему про повну довіру нашому Господу. Сестра Юля Бешта запропонувала розглянути 5 уривків з Біблії, які допомагають ширше розкрити цю тему:

Матвія 6:33-34

Матвія 14:27

Івана 16:33

Євреям 13:5-6

1 Івана 4:17-18.

Сестри розділилися на 5 груп для спільного обдумування згаданих місць. При роздумах над ними всі мали задати собі 3 запитання в світлі довіри Богові:

Сторінки