День сім'ї 2021

15 травня Україна відзначала Міжнародний День сім'ї. Тому в неділю пастор церкви "Воскресіння" Олег Бешта сказав до церкви слово на тему: Як бути щасливою сім'єю?

Сьогодні багато сімей у світі ховається за якесь уявне щастя, гадаючи, що гроші, освіта, робота, положення у суспільстві зможуть забезпечити їм щастя у сімейному житті. Дійсно, люди уявляють щасливі сім'ї по-різному. Проте створити міцну сім'ю можна лише у Богові, і справжня щаслива сім'я - це та, з якої можна і хочеться брати приклад.

(Дії 18:1-3, 18-19, 26, 1 Кор. 16:19) Акила і Прискілла - християнська сім'я, яка жила за часів першоапостольської церкви, яка в труднощах та гоніннях продовжувала служити і виконувати Божу волю. Вони познайомилися у Коринфі з апостолом Павлом, і почали разом працювати, бо займалися одним ремеслом, і так само разом почали служити Господу. Пізніше вони поїхали з Павлом до Ефесу, де організували свою домашню церкву.

Поряд з Павлом були різні люди, дехто з них відходив від Бога, але про сім'ю Акили і Прискілли він завжди згадував як про вірних Господу людей.  

4 принципи щасливої сім'ї на прикладі сім'ї Акили і Прискілли:

1. Смиренне, покірне і слухняне Слову Божому серце.

2. Служіння тим, що маємо.

3. Вірність Господу до кінця.

4. Єдність, цілісність, однодушність.

Щаслива сім'я виконує призвання, яке дав Христос. Вона служить людям і приймає їх. Вона вірна за будь-яких обставин. Вона завжди однодушна. Щаслива сім'я нині рідкість. Її бачить і благословляє Бог.

Нехай Господь благословить і нас бути щасливими християнськими сім'ями та прикладом для інших!