День Подяки 2020

11 жовтня у церкві "Воскресіння" відбулося дві дуже гарних події: церква святкувала День Подяки нашому Господу Ісусу Христу та День пастора! Це було справжнє свято: з піснями хвали, свідоцтвами, благословіннями, висловленнями вдячності Богові, вітаннями пастора, роздумами над Божим Словом, смачним частуванням узбецьким пловом і спілкуванням!

Пастор церкви Олег Бешта сказав до церкви слово, яке дало присутнім тему для роздумів про вдячність Христу за Його великі діла у нашому житті.

(Луки 17:12-19) Спасителя благало про зцілення десять хворих на проказу. Ісус не зцілив їх тієї ж миті, а послав до священиків, які на той час мали владу у юдейському суспільстві засвідчувати стан здоров'я людини. Христос відправив їх до священнослужителів, як уже здорових. На те, щоб піти, прокаженим була необхідна віра у те, що Він здатний на їх зцілення. В інакшому випадку на них чекала вірна смерть, адже хворим було заборонено наближатися до здорових та взагалі входити в місто. Проте вони пішли, їхньої віри в Ісуса до цього моменту вистачало. Дорогою сталося чудо: прокажені очистилися. На радощах дев'ять із них швидше кинулися до священиків, щоб продемонструвати своє зцілення, яке давало їм можливість повернутися до нормального життя, у свої домівки та сім'ї. Можливо, всередині себе, у серці вони дякували Христу, в той час як самі бігли в бік вирішення своїх людських питань. Це є так звана теоретична подяка... І лише один із десяти, самарянин, повернувся подякувати Ісусові практично. Він прибіг назад, впав до Його ніг і поклонився, голосно славлячи Бога. Ісус сказав йому: "Підведися і йди, віра твоя спасла тебе!" Приклад самарянина показує нам, що спасаюча віра, віра до кінця є практичною, несе за собою визнання Бога, справжні прояви вдячності та реальні вчинки.

Нехай Христос благословить нас мати завжди вдячне серце, дякувати Йому не раз на рік, а кожного дня, та проявляти цю подяку на практиці життя!