День Біблії 2018

Авторитет є важливим будівельним блоком, з якого будується наш світогляд. Авторитети направляють нас на життєвих шляхах, і результати, до яких ми приходимо, часто залежать від нашого вибору. Отже, правильний вибір авторитетів є однією з тих речей, які визначають наше майбутнє. На жаль, сьогодні люди рідко користуються авторитетом Біблії – Живого Слова, залишеного нам Самим Богом. Всі біди в житті людей відбуваються по причині відсутності знання Божого Слова. Буває так, що Писання не є значимим навіть для тих, хто називає себе церквою та християнами. Тому ми повинні усвідомлювати, що коли для церкви Писання не є авторитетом – це не є церквою, якщо для християн Писання не є авторитетом – це не є християни. Проаналізуйте, хто сьогодні є авторитетом у вашому житті?

(Одкр. 22:18-19) Трапляється, люди користуються Божим Словом, жонглюючи та перекручуючи його на свою користь. Проте книга Одкровення говорить нам, що коли ми будемо щось додавати чи віднімати від Писання, то будемо покарані Богом.

(1 Тим. 4:16, 2 Тим. 3:14-17) Сьогодні читачі Божого Слова мають привілей розуміти, про що там йдеться, і користуватися цим. Тому в будь-які часи нашого життя Писання повинно бути основним. Апостол Павло говорив Тимофію, щоб той вникав у Боже Слово, бо це є впливом на нашу душу, спасінням. Ми так само повинні вникати у Божі слова, перебувати у тому, чому навчені, що може нас умудрити, і жити так, як читаємо.

Що означає жити Біблією?

  1. Слухати і приймати Боже Слово.
  2. Довіряти і дотримуватися Писання.

Слово дає нам життя, робить нас вільними. Воно рятує і зцілює. Тож задайте собі питання: чи є для вас Біблія авторитетом? Щоб Писання працювало у житті, читайте та слухайте Боже Слово по максимуму. Сьогодні для цього є маса засобів. Відношення до Слова визначає нашу долю і вічність, і це вирішується тільки на землі, доки ми живі!