Церкві "Воскресіння" - 3 роки!

11 березня церква "Воскресіння" відзначила свій третій День народження! На свято з’їхалася велика кількість гостей: численні родичі,  друзі та християни з інших церков міста прийшли розділити нашу радість. До церкви завітали відомі виконавці християнської пісні Віктор Шатецький, Юрій Желтовський та Леонід Борисевич, які тішили слухачів прекрасним виконанням своїх творів. Група прославлення церкви також співала у цей день особливо натхненно, а дітки з недільної школи не відставали від дорослих і теж приготували урочисті привітання. Глядачам були показані відеоролики з життя церкви та сценка про безбожне та грішне життя людини і її чудесне спасіння Ісусом Христом. В перерві між двома частинами програми відбувся святковий обід, який приготували наші сестрички. У вестибюлі бажаючі могли оглянути фотогалерею на тему історії заснування та розвитку церкви "Воскресіння". Звичайно, не обійшлося без свідоцтв, молитов та проповіді Слова Божого. Юрій Сосновик та Олександр Гаврилюк спеціально завітали до нас, щоб привітати церкву з Днем народження, висловити свої побажання та сказати гарне Слово. Заключне слово тримав пастор церкви Олег Бешта, який підсумував пережите та досягнуте церквою за ці роки і закликав нас до віри, любові та подяки Богу за нове життя.
 
Проповідь Юри Сосновика "Переможна церква останніх днів"
(2 Тим. 3:1-5) Що таке церква? Церква – це люди, які люблять Ісуса Христа, які мають силу кожного дня перемагати гріх. Якщо хтось говорить, що він панує над гріхом, то це обман, тому що саме гріх завжди панує над людиною, доки та не увірує в Ісуса і не впустить Його у своє життя, дозволивши стати його господарем. Особливості церкви останніх днів: 1) людиноцентризм 2) зовнішнє благочестя 3) самодостатність. Що це означає? Люди в церкві часто мають вигляд лише зовнішнього благочестя, а всередині стають пасивними та самовдоволеними і це погано. Апостол Павло ніколи не був задоволеним, він постійно знаходився у пошуку та самовдосконаленні. Всі християни також повинні завжди знаходитись у пошуку, вдосконалюватися у Христі, ставати кращими. Церква останніх днів буде просякнута  релігійністю, обрядовістю, гарними словами, але в ній не буде видно життя. А Ісус дивиться на свою церкву, як на переможну. Ось 3 необхідних якості переможної церкви: 1) наслідування наставників по Слову Божому (брати приклад з тих, хто чинить правильно) 2) перебування у Слові (Писання повинно бути авторитетом і діяти в людині) 3) проповідь Слова (людина, освячена Словом, має передавати Його іншим, проповідуючи Слово вчасно і невчасно). Нас оточує маса людей, які потребують Слова Божого. Ісус залишив небо і прийшов до нас донести Слово. Ісус прийшов на землю для того, щоб поділитися з тобою любов’ю, щоб ти мав вічне життя. Він сказав, що переможець наслідує все. Якщо в твоєму житті сьогодні є перемога, то знай – ти в переможній церкві, залишайся в ній, незважаючи ні на що. Ісус хоче поділитися з такою церквою Своєю славою.
 
Проповідь Саши Гаврилюка "Ви – сіль землі"
(Мат. 5:13) З чим в нас асоціюється сіль? З чимось смачним, з певними смаковими властивостями. У римлян сіль була символом чистоти. Ісус привів це порівняння тому, що  хотів нас бачити чистими і бездоганними. Ми як церква маємо бути чистими і бездоганними у своїх вчинках. Бог хоче, щоб ми були пильними також в сфері слів і думок, бо вони виходять із серця. Можна чинити і говорити нібито нормально, але думати погано. Тож наслідуйте думки Христа.
Ми живемо в час грошей, блуда і ворожнечі. Ми можемо вільно проповідувати Слово, проте статистика жахає: 1 млн. наркоманів, 900 тис. алкозалежних, 500 тис. знаходяться у тюрмах, 130 тис. сиріт, 10 тис. самогубців щорічно, 30% дітей народжується поза шлюбом, Україна є лідером Європи по кількості абортів, тютюнопалінню і дитячому алкоголізму. В той же час в Україні налічується 430 тис. протестантів, з них 200 тис. баптистів! Не забувайте про ці цифри, виконуйте Велике доручення: ідіть і навчіть всі народи. Ми не повинні втрачати зміст нашого призначення. Сіль зупиняє процес гниття і порчі. Ми є сіль, ми приклад. Не тримайте сіль у сільничці, не сидіть нерухомо у церкві, ідіть у світ і соліть там, де гниє і розкладається, щоб Бог благословляв церкву новими людьми, щоб сіль виконувала своє призначення.
 
Проповідь Олега Бешти "Церква росте, коли стверджується у вірі"
(Дії 16:5) Люди не приходять в церкву самі по собі і церква сама по собі не зростає. Ми повинні зміцнювати у собі віру, щоб і інші увірували. Зміцнюватись у вірі – це любити людей, пасти агнців, допомагати їм знайти себе у тілі Христа. Церква покликана не брати, а віддавати. Для цього треба робити те, що говорив Ісус: робити не те, що хочеш ти сам, а те, чого від тебе хоче Бог. Важливо знати найперше пророцьке Слово, і не тільки знати, а й виконувати Його у своєму житті. Потрібно проповідувати Слово, говорити правду і істину. Правда рятує, працює з людиною, а лестощі спокушають. Щоб стверджуватися у вірі, потрібно дивитися не на інших, а за собою. Треба будувати святі відносини у церкві. Простіть всі образи, не ображайте нікого самі, будуйте святі відносини, смиряйтесь, щоб Бог піднісся. Потрібно наслідувати Ісуса Христа і тільки тоді церква буде зміцнюватись, зростати та наповнюватися новими людьми.