Церковний табір 2019

З 15 по 20 липня церква "Воскресіння" їздила до свого 11-го(!) загальноцерковного табору, який вже традиційно проводився у с. Гаразджа Волинської області. Цього літа під час перебування у таборі церква вивчала історичну книгу Естер по посібнику "Виконуй своє покликання". Книга Естер демонструє нам, як людина може виконувати своє покликання для спасіння та блага Божого народу. Головними персонажами книги є Естер та Мордехай, через образи яких ми можемо брати приклад любові до Бога та людей. Ця тема актуальна сьогодні для кожного учня Христа, який дійсно хоче знати та виконати своє покликання у Христі.

Що таке покликання взагалі? Яке твоє особисте покликання? Чого хоче від тебе Бог? Чи виконуєш ти це?  Щодня церква знаходила для себе відповіді на ці питання через 3-годинне вивчення таких підтем:

1 день: Підготовка до покликання через послух!
2 день: Виконання покликання через смирення!
3 день: Боротьба в покликанні через умертвіння!
4 день: Нагорода в покликанні через служіння!

Церковний табір – це гарний час для перебування церкви разом, вивчення Біблії, молитви, учнівства, спілкування, радості, веселощів, відпочинку. Проте найважливіше і найголовніше свято, яке відбулося під час табору – це свято Неба! 17 братів та сестер примирилися з Господом, підтвердивши це у таборі через водне хрещення! Це справжня радість і свято для церкви, свідоцтво того, що вона виконує своє призначення на землі: благовістя, учнівство, хрещення, утвердження людей на шляху з Богом! Саме правильне рішення у житті людини – це заключення Завіту з Господом. Тому закликаємо, як церква, кожного: досить просто існувати, приходьте до Бога, живіть з Ним і виконуйте те, чого Він від вас чекає!