Благословення дітей

Перед початком нового навчального року в церкві "Воскресіння" була проведена молитва над дітьми, які в цьому році вперше ідуть до школи. Пастор церкви Олег Бешта дав деякі настанови як для діток, так і для їхніх батьків.

 (Матв. 19:13-15, Марка 10:13-16, Луки 18:15-17) Відразу в трьох Євангеліях описаний епізод, коли учні не допускали до Христа дітей, яких привели батьки, щоб Він поклав на них руки та благословив. У відповідь на це Ісус обурився і сказав пустити дітей приходити до Нього, бо їхнє є Царство Боже. Він закликав усіх бути схожими на дітей у їх щирості та простоті та не заважати, тим більше не забороняти їм приходити до Нього.

(1 Івана 2:12-14) Якщо наші діти ідуть не у тому напрямку, уважно подивіться, чи вони мають кого наслідувати. Старий і Новий заповіти повні прикладів того, як наслідування праведної поведінки та характеру батьків або наставників формувало в майбутньому сильних лідерів. Це Мойсей та Ісус Навин, апостол Павло та Тимофій та інші.

Наша сучасність ні в чому не відрізняється від тодішніх часів. Ту молодь, яка зараз слухає старших, пізніше будуть слухати молодші. Тому підростаюче покоління не повинно боятися віддавати Христу свою молодість та сили, Він все поверне стократ. Молодь багато чого побачить, вона стикнеться з лукавим лицем до лиця, стане перед вибором. І тут для неї буде важливо знати Боже Слово, перевести його у практику. Люди навколо будуть спотикатися і падати, і з цього потрібно буде зуміти взяти правильні висновки, а не розбитися духовно. Відповідальність дорослих – познайомити дітей з Господом та Його Словом, служити і підтримувати молодь, з фізичних дітей робити дітей духовних. Поки діти іще малі, показуйте їм приклад власного праведного життя, закликайте завжди дивитися тільки на Бога, вчіть не боятися про Нього говорити. Любіть дітей, укріпляйте, робіть сильними, привчайте долати труднощі та проблеми. Вони проходитимуть різні життєві шляхи, можуть впасти, осоромити нас. І ось напоумлення наставникам та батькам: не засуджуйте дітей, засуджуйте їхній вчинок, а якщо вони виправилися і змінилися, більше не нагадуйте, а заступайтеся і просіть за них перед Господом. Все, що ми вкладемо в дітей, в них відобразиться, тому потрібно вкладати багато, і саме найкраще!